:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Małgorzata Ostrowska zaśpiewa w Szczecinku!

Kiedy: 2018-01-26 , godzina: 18:00 | Gdzie: kino Wolność

Imprezy Sapik, Małgorzata Ostrowska zaśpiewa Szczecinku! - zdjęcie, fotografia

"Piosenka jest dobra na zimę" to nazwa ogólnopolskiego festiwalu, który od dwudziestu lat odbywa się na ziemi Szczecineckiej. Przez dziewiętnaście lat  ukierunkowany był na tematykę związaną z zimą, czyli kolędy, pastorałki, ale także piosenki luźno związane z tematyką zimową, aby w jubileuszowej dwudziestej edycji odmienić swój  wizerunek. Jak sama nazwa wskazuje zima jak i inne pory roku dobra jest na piosenkę - każdą piosenkę. W związku z tym festiwal „Piosenka jest dobra na zimę” staje się festiwalem piosenki o dowolnej tematyce, charakterze, stylu -wykonanej w dowolnym języku.

Festiwal odbędzie się 26 stycznia 2018 roku, a gwiazdą wieczornego koncertu i jurorem będzie pochodząca ze Szczecinka Małgorzata Ostrowska. Artystka znana jest zarówno jako wokalistka legendarnej grupy Lombard, jak i autorka wielu solowych płyt, pełnych wielkich przebojów.

Bilety do nabycia w kasie kina Wolność! Zapraszamy!

 

Małgorzata Ostrowska zaśpiewa w Szczecinku! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się