:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Maria Kądzielska spotka się z czytelnikami

Kiedy: 2017-09-15 , godzina: 16:00 | Gdzie: CK Zamek w Szczecinku

Maria Kądzielska spotka się z czytelnikami

Na rynku wydawniczym pojawiła się nowość Jest nią debiutancka książka Marii Kądzielskiej „Model”. To propozycja przede wszystkim dla osób młodych, poszukujących odpowiedzi na różne, często niełatwe pytania. Z autorką niedługo będzie się można porozmawiać także w Szczecinku.

Maria Kądzielska weźmie udział w specjalnym spotkanku, zorganizowanym 15 września w CK Zamek. Początek o godzinie 16.30.
O czym jest wspomniany „Model”? Jak można przeczytać w opisie książki, jest to współczesna wersja „Portretu Doriana Graya”. – Książka opowiada o młodym człowieku, który przyjeżdża do wielkiej metropolii i postanawia zrobić tam karierę – zaznacza Maria Kądzielska. - Jego jedyny pomysł to zrobienie kariery modela. Staje się modelem zarówno męskim, jak i żeńskim, a przez to traci swoją tożsamość. I nie do końca wie kim jest. Ta historia dotyka problemu granicy miedzy męskością a kobiecością. 
Jak podkreślają organizatorzy spotkania, „Model” jest opowieścią, w której porusza się problemy aktualne i ważne dla młodego pokolenia. Przyjemności z czytania uzupełniają dysputy filozoficzne i kulturalne, w których przemyka wątek diabelski, omawiana jest ścięta głowa Berioza czy monolog Wielkiego Inkwizytora. Zdaniem tych, którzy już książkę przeczytali, jest to dobra i oryginalna lektura. 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


maria kądzielska model spotkanie szczecinek - komentarze opinie

  • gość 2017-09-08 22:44:43

    Bardzo interesująca książka. Polecam.

Dodajesz jako: Zaloguj się