:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Mariusz Pabisiak z czekiem na 36,5 tys. zł. Podsumowanie turnieju charytatywnego

Warto jest pomagać – takim krótkim stwierdzeniem starosta Krzysztof Lis podsumował minioną akcję charytatywną na rzecz Mariusza Pabisiaka. Przypomnijmy. Dobroczynny turniej piłki siatkowej na rzecz młodego mężczyzny zorganizowało Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe. W środę podczas spotkania z mediami, organizatorzy poinformowali o łącznej sumie, jaką udało się zebrać, a także przekazali symboliczny czek rodzinie pana Mariusza.


Jak powiedział starosta Krzysztof Lis, prezes stowarzyszenia, łącznie na rzecz Mariusza Pabisiaka udało się zebrać kwotę przeszło 36,5 tys. zł. – Chciałbym państwu bardzo gorąco podziękować – podkreślił, zwracając się do osób, które zechciały pomóc Mariuszowi, Krzysztof Lis. – Wszyscy mamy ogromne serce i chcemy pomagać. Jeśli tę kwotę dołożymy do wszystkich sum, które zebraliśmy podczas naszych akcji charytatywnych, to uzyskamy kwotę ponad 300 tys. zł. 
Swoje odrębne podziękowania skierowała do wszystkich mama Mariusza. – Wszystkim, którzy tak jak my borykają się z różnego rodzaju problemami, chciałabym życzyć wielkiej miłości, wiary i nadziei. Aby wszystkim, którzy dążą do tego, by być sprawnym, to wszystko się udało. 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


mariusz pabisiak porozumienie samorządowe turniej - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się