:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Martwy, młody łabędź koło wyciągu. Zagryziony przez psa?

Interwencje, Martwy młody łabędź koło wyciągu Zagryziony przez - zdjęcie, fotografia

Temu łabędziowi już nikt nie zdążył pomóc. Powód? Prawdopodobnie zagryzienie przez psa. Na leżącego niedaleko wyciągu nart wodnych ptaka natknęli się państwo Helena i Stanisław Stefańscy, strzegący bez wątpienia wszystkich łabędzi na Trzesiecku. - Tu są ślady, proszę zobaczyć - pokazuje pan Stanisław, który wydobywa martwego łabędzia z wody. To bez wątpienia zrobił pies, chociaż ustali to podczas badań weterynarz. Z reguły ofiarami pupili człowieka padają najmniejsze z nich, ten jest wyjątkiem.

Martwy, młody łabędź koło wyciągu. Zagryziony przez psa? from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

-Nie widzieliśmy go od soboty - mówi pani Helena. Znalazł się wreszcie...
- To jeden z dziesiątki ptaków, która przyszła na świat 20 maja tego roku. Z całej rodziny, zamieszkującej tereny przyzamkowe, pozostała już tylko szóstka.

To, że mieszkańcy puszczają po parku swoje psy bez smyczy, jest częste. Najbardziej przejmujący w tym zdarzeniu jest jednak fakt, że któryś z właścicieli, po udanym spacerze z psem potrafił wrócić spokojnie do domu ze świadomością, że jego pupil zagryzł łabędzia.  

3.jpg

Martwy, młody łabędź koło wyciągu. Zagryziony przez psa? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com