:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Materia i Change Of Loyality zagrają w sobotę

temat.net: archiwum, Materia Change Loyality zagrają sobotę - zdjęcie, fotografia

Ta wiadomość z pewnością ucieszy wszystkich fanów Materii. Zespół wystąpi na szczecineckiej scenie już w najbliższą sobotę, 2 listopada. 

Przypomnijmy, że w połowie października Materia wyruszyła w pierwszą trasę koncertową… po Europie. W ciągu miesiąca grupa wraz z rosyjskim zespołem Change Of Loyalty odwiedzi m.in. Estonię, Litwę, Słowację, Rumunię, Bułgarię, Serbię, Węgry, Niemcy i Łotwę. W planie zespoły mają również zagranie kilkunastu koncertów w naszym kraju, w tym również w Szczecinku. Koncert odbędzie się w budynku SAPiK przy ul. Kilińskiego 1.

- Koncert rozpocznie się już o godz. 19.00 ponieważ potrwa tylko tylko do godz. 22.00 z tego względu, że tuż obok znajduje się szpital i jak wiadomo, nie możemy za bardzo hałasować – mówi Tematowi Michał Piesiak, basista i wokalista Materii. – Podczas sobotniego koncertu zagrają dwa zespoły, ponieważ na scenie wystąpi również zespół Change Of Loyalty z Rosji. Co prawda chcieliśmy, aby zagrało jeszcze więcej grup, ale niestety czas nam na to nie pozwolił. 

Bilety na koncert będzie można nabyć przy wejściu do sali w dniu koncertu w cenie 15 zł. (mg)

 

 

 

Materia i Change Of Loyality zagrają w sobotę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com