:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C rozproszone chmury

Materiafest już blisko

Kiedy: 2017-09-02 , godzina: 17:00 | Gdzie: plac koncertowy na os. Zachód

Po zaciętej walce o Złotego Bączka Przystanku Woodstock 2017 Materia zagrała świetny koncert na Dużej Scenie festiwalu, na którego deskach gościły największe gwiazdy światowej muzyki. Jeszcze nie zdążyły opaść emocje, a czeka ich kolejne wyzwanie.

 

2. września na Placu Koncertowym w Szczecinku odbędzie się już 6. edycja eventu metalowego zainicjowanego przez „materialistów”. Dzięki wsparciu Miasta Szczecinek tegoroczna odsłona będzie zasługiwała na miano jednej z największych imprez metalowych w kraju. Głównym tego powodem jest świetny line- up zawierający polskie zespoły o światowej sławie, takie jak: BEHEMOTH, Riverside oraz Illusion. Dwa pierwsze znajdują się na podium listy31 najlepszych rockowych zespołów z Polski przygotowanej przez amerykański portal Ultimate Guitar. W Szczecinku oczywiście zagrają gospodarze – MATERIA oraz ich goście: Retrospective, Spatial, KORONAL oraz holenderska grupa Shinigami.

30 sierpnia w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa dotycząca festiwalu z Adamem Nergalem Darskim oraz zespołem Riverside, podczas której pojawią się reprezentanci największych i najbardziej wpływowych mediów w Polsce.

Bilety na festiwal Materiafest dostępne są w sieci salonów Empik, na stronach: www.kupbilecik.pl , www.ebilet.pl , www.ticketpro.pl oraz w kasie kina Wolność i Centrum Informacji Turystycznej w Szczecinku.

Tekst: Maja Wysoczańska
Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


behemoth szczecinek materiafest - komentarze opinie

  • gość 2017-08-11 11:11:40

    60 zł za bilety w tym biednym mieście?:)))) Kogoś w tym SAPIKU Pan Bóg opuścił :))) Przyjdzie 76 osób:))) Impreza stulecia będzie:)))

  • Łukasz Mrowicki 2017-08-11 12:30:59

    Behemoth, Decapitated, Materia... "Szczecinek is also Happy"- ogólnie to jest fajnie wszystko zorganizowane i się rozrasta i zaczyna nabierać kształtów imprez z rozmachem...

Dodajesz jako: Zaloguj się