:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Matki były pijane, dzieci chodziły po ulicy. Sąd skierował na odwyk

Matki były pijane, dzieci chodziły po ulicy. Sąd skierował na odwyk

Matki spały pijane, a ich dzieci błąkały się w tym czasie nocą po ulicach Szczecinka. historia, która miała miejsce na początku lipca nad Trzesieckiem, wstrząsnęła całą Polską. W poniedziałek, 11.09 sprawą pijanych matek ze Szczecinka zajął się sąd rodzinny.


Przypomnijmy. Kobiety były tak odurzone alkoholem, że nawet nie spostrzegły, kiedy 8 i 9-letni chłopcy wyszli z domu. Błąkające się nocą po mieście dzieci zostały dostrzeżone przez operatorów monitoringu miejskiego. Od razu zawiadomili oni odpowiednie służby. Kiedy policjanci pojechali do domu chłopców, okazało się, że 27 i 44-latka są pod wpływem alkoholu i niczego nieświadome śpią. Pod ich opieką znajdowała się jeszcze 4-letnia dziewczynka. 
Już wiadomo, że jedna z mam pójdzie na terapię odwykową. 27-letnia kobieta będzie też musiała wziąć udział w zajęciach terapeutycznych dla rodziców organizowanych przez szczecinecki PCPR. Będzie także pod stałą pieczą kuratora. Co najważniejsze, sąd nie zdecydował, że kobiecie należy odebrać prawa rodzicielskie, choć już wcześniej w jej przypadku były one ograniczane.
Jeśli chodzi o drugą kobietę, sąd jeszcze nie podjął w jej sprawie decyzji. 

 

foto: Straż Miejska w Szczecinku


pijane matki dzieci na ulicy sąd odwyk - komentarze opinie

  • gość 2017-09-11 19:41:45

    Kolejna propagandowa wrzutka Straży Miejskiej uzasadniająca zwiększenie ilości kamer w mieście. Ludzie muszą mieć zagwarantowane prawo do wolności i prywatności. Kamery powinny być tylko tam gdzie jest uzasadniona potrzeba. STOP INWIGILACJI!!!!! STOP PAŃSTWU POLICYJNEMU!!! NIE CHCEMY ŻYĆ W WIĘZIENIU!!!!

  • gość 2017-09-11 21:45:39

    Uspokój się pieniaczu aka "za peło było lepiej". Jesteś zbyt mocno przesiąknięty propagandą. Idź do pracy, poćwicz, pobiegaj.

Dodajesz jako: Zaloguj się