:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Mazali targowisko miejskie, zaliczyli wpadkę

Straż Miejska, Mazali targowisko miejskie zaliczyli wpadkę - zdjęcie, fotografia

W okresie od 06.02. do 12.02. strażnicy podjęli 155 interwencji w stosunku do 104 osób - informuje nas Straż Miejska w Szczecinku w swoim cotygodniowym raporcie. - Za pomocą kamer monitoringu miejskiego operatorzy ujawnili 7 zdarzeń, we wszystkich przypadkach interwencje podejmowali strażnicy miejscy. 

6.02.2017 r. około godziny 19:30 patrol Straży Miejskiej podczas patrolowania targowiska miejskiego zauważył dwóch młodzieńców, którzy na widok patrolu zaczęli uciekać. Młodzieńcy zdołali uciec, jednak na miejscu znaleziono zniszczenia dokonane farbą w sprayu. Pomazane zostały stoły i wiaty. Na miejscu znaleziono również puszki z farbą, które sprawcy porzucili oraz plecak z dokumentami jednego z nich. O powyższej sprawie poinformowano policję. Dalszy tok postępowania będzie uzależniony od pokrzywdzonego.

W godzinach wieczorowo nocnych z 8 na 9 lutego 2017 r. odbyła się ogólnopolska akcja liczenia bezdomnych. W akcji oprócz straży miejskiej i pracowników MOPS brała udział Policja, funkcjonariusze SOK, Zakład Karny, ratownicy z Ochotniczej Grupy Ratowniczej TADMED oraz pracownicy zakładów opieki zdrowotnej i ośrodków gdzie przebywają bezdomni.  W ramach tej akcji strażnicy rozpoznali i skontrolowali 12 miejsc potencjalnego pobytu osób bezdomnych – pustostanów, kontenerów, garaży, piwnic i strychów. W trakcie ankietowano pięciu bezdomnych. Nasze działania wspierał ratownik medyczny OGR TADMED udzielający pomocy bezdomnym.

9.02.2017 r. około godziny 3:00 operator kamer monitoringu miejskiego na ul. Cieślaka zauważył idących mężczyznę z kobietą. Przechodząc przy sklepie, kobieta położyła się na ziemi i pod bramą wczołgała się na teren sklepu. Mężczyzna w tym czasie siedział przed bramą. Na miejscu patrol wylegitymował ich. Jak wynikało z tłumaczenia. Kobieta weszła tam po żywność, która miała być pozostawiana przy sklepie.

11.02.2017 około godziny 16:50 strażnicy udzielali pomocy patrolowi policji przy zabezpieczeniu ruchu drogowego na rondzie przy cmentarzu. Kierujący samochodem osobowym dostał najprawdopodobniej zawału podczas jazdy i zmarł.

W przeciągu ostatniego tygodnia strażnicy pomogli w uruchomieniu 11 samochodów w tym tylko w dniu 8.02. pięciu samochodów

Mazali targowisko miejskie, zaliczyli wpadkę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com