:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C lekki deszcz

Medale Klubu Sportowego Pentathlon Szczecinek

lekkoatletyka, Medale Klubu Sportowego Pentathlon Szczecinek - zdjęcie, fotografia

21 zawodników naszego klubu wystartowało w Starogardzie Gdańskim podczas zawodów dwubojowych pod nazwą „Szlakiem Oktawii Nowackiej od dwuboju do pięcioboju”,   reprezentantki Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016 – informuje nas Temur Bałakari, trener Klubu Sportowego Pentathlon Szczecinek. 

 Większość naszych reprezentantów miała swój debiut w zawodach dwubojowych, najmłodsi zawodnicy  KS Pentathlon Szczecinek  od 8 do 12 lat mieli przepłynąć  50 m st. dowolnym oraz przebiec  600 m. Najlepsze wyniki wśród naszych zawodników osiągnęli Mateusz Pieńkos i Paweł Okuniewicz, którzy zdobyli srebrny i brązowy medale w kategorii wiekowej do 11 lat. Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli w zawodach i zdobyli bardzo dobre doświadczenie na przyszłość, pokazując mocne strony charakterów – podsumowuje trener Bałakari.

Klub Sportowy Pentathlon Szczecinek istnieje 1,5 roku i w roku 2016 i w rankingu Ogólnopolskim znajdował się najwyżej spośród klubów ze Szczecinka uczestniczących w rywalizacji wieloboistów we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w pięcioboju nowoczesnym:

http://sport-mlodziezowy.pl/index.php/aktualne-wyniki

Serdecznie gratulujemy zawodnikom, którzy zdobyli medale oraz zawodnikom, którzy zaliczyli swój debiut.

Dziękujemy trenerom za przygotowanie naszych zawodników , rodzicom za pomoc i duże wsparcie naszego klubu, władzom miasta Szczecinka za dotację  finansową dla naszego klubu a także firmie B-Max, która jest naszym sponsorem.

info/foto: klub

Medale Klubu Sportowego Pentathlon Szczecinek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com