:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

20°C słabe opady deszczu

Medale zawodniczek MKP Szczecinek na City Trail on Tour

W poniedziałek (23.07) w Szczecinie odbywały się zawody biegu przełajowego City Trail on Tour. Świetnie w biegach młodzieżowych spisały się zawodniczki z Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek.

Trasa biegu miała miejsce nad Jeziorem Szmaragdowym. Pierwsze miejsce w kategorii D4 zajęła Aleksandra Baranek, która wygrała także w edycji zimowej tych zawodów. Na drugim miejscu uplasowała się Patrycja Nerć, dla której był to debiut na trasie uznanej za najtrudniejszą ze wszystkich 10 lokalizacji (zmagania odbywają się też między innymi w Poznaniu, Olsztynie, Warszawie czy Łodzi).
W Szczecinie obie zawodniczki pokonały blisko 2-kilometrową trasę. Organizatorem biegu było Stowarzyszenie Sport dla Każdego.