:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

MET OPERA: CZARODZIEJSKI FLET

Kiedy: 2017-10-14 , godzina: 21:00 | Gdzie: Piano Bar

Imprezy Sapik, OPERA CZARODZIEJSKI - zdjęcie, fotografia

Baśniowy „Czarodziejski flet” Mozarta w inscenizacji Julie Taymor i w obsadzie młodych utalentowanych śpiewaków 14 października na żywo z The Metropolitan Opera w kinie Wolność!
Nowojorska scena stawia na młodość i wdzięk śpiewaków z całego świata. Takich zgromadziła w obsadzie arcydzieła Mozarta. Paminą będzie południowoafrykański sopran Golda Schultz. Partnerują jej Amerykanin Charles Castronovo jako Tamino i Austriak Markus Werba jako Papageno.
Wymagającą partię Królowej Nocy wykona Kathryn Lewek, a Sarastrem będzie niemiecki bas René Pape. Dyryguje honorowy dyrektor muzyczny Met James Levine.
„Czarodziejski flet” Mozarta to prawdziwe przedstawienie familijne z barwnymi kostiumami, bajkowym światem, akcentami komediowymi i wielkimi animowanymi lalkami, poruszanymi m.in. za pomocą powietrza (flet to przecież instrument dęty).
Książę Tamino i jego przyjaciel, zabawny ptasznik Papageno, muszą przejść próby, by zyskać wtajemniczenie i nagrodę: miłość idealnej dziewczyny. Na księcia czeka Pamina – córka Królowej Nocy, na ptasznika – podobna do niego, kolorowo „opierzona” Papagena.

14 października, godzina 18:55!
Przedstawienie trwa około 3 godzin i 30 minut (w tym 1 przerwa).
Bilety do nabycia w kasie kina Wolność! Możliwość zakupienia karnetu na cały sezon Opery!


MET OPERA: CZARODZIEJSKI FLET komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się