:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

Mężczyzna obnażał się w parku miejskim i masturbował... pompką (akt.)

Mężczyzna obnażał się w parku miejskim

Strażnikom miejskim w Szczecinku w pracy bardzo pomaga monitoring. Tylko w ubiegłym roku dzięki obecności kamer udało się ujawnić 1306 incydentów. 9 lutego operator monitoringu zauważył mężczyznę, który obnażał się w parku miejskim.

Na miejsce natychmiast udał się patrol, który ujął mężczyznę. Mężczyzna masturbował się przy użyciu... pompki. Za czyn nieobyczajnego wybryku został ukarany mandatem karnym.

- Bardzo mnie zbulwersował dzisiaj temat zboczeńca na plaży - pisze nam jeden z Czytelników. - Odprowadzam dzieci właśnie tamtędy do Sapiku na zajęcia, właśnie o tej godzinie. Jak dziecko wraca czekam w samochodzie, a starsze dziecko bawi się na placu zabaw, właśnie w tym miejscu gdzie złapano zboczeńca! Wiem, że w szczecineckich mediach odbiór tego wydarzenia jest humorystyczny. Rodzice odbierają tego typu wydarzenia inaczej. Tam jest plac zabaw i ogrodzenie Sapiku. Zboczeniec wiedział, że o tej godzinie może tam spotkać dzieci. Uważam, że zamiast mandatu powinien być wniosek do Sądu o ukaranie! Jeśli chodzi o najmłodszych trzeba dmuchać na zimne.

- Zboczeńca nie ujęto w lesie, o 22.00 pijanego i obnażonego, tylko wczesnym popołudniem w piątek w okolicy domu kultury na placu zabaw. Interwencja u Komendanta Straży Miejskiem nic nie dała. Pan Komendant uważa, że nic się nie stało. Tym razem naprawdę nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać...

Choć na przestrzeni ostatnich lat liczba wykroczeń przeciwko obyczajności publicznej maleje, od 664 w roku 2015 do 375 w roku 2017. - Najczęstszymi spotykanymi wykroczeniami są sytuacje, kiedy osoby upojone alkoholem leżą w różnego rodzaju miejscach publicznych - informuje Straż Miejska w Szczecinku. - Często są obnażone, zabrudzone wymiocinami lub fekaliami, albo używają słów wulgarnych w miejscach publicznych.

 

źródło: SM Szczecinek foto: SM Szczecinek

 

 

..........................................................................................................................................................

Dołącz do największej, najbardziej liczącej się grupy Czytelników w mieście! Wrzuć Temat! Twoja informacja ma wartość, więc wykorzystując ją gramy fair: Prześlij nam informację ze zdjęciem lub filmem, a wykorzystane przez nas materiały nagradzamy bonami zakupowymi! Szczegóły tutaj.

Jak to zrobić? Najszybciej przez Facebooka @temat.szczecinek : 
https://www.facebook.com/temat.szczecinek/

lub mailem: [email protected]

..........................................................................................................................................................


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


monitoring szczecinek obnażanie w parku mężczyzna - komentarze opinie

 • gość 2018-02-12 12:25:59

  W taki sposób SM dba o bezpieczeństwo naszych dzieci. Jest to teren przy Domu Kultury? Jest tam Plac Zabaw dla dzieci? Wniosek do Sądu i co najmniej kuratora. A potem jak zaatakuje dziecko to co? Proszę redakcje o drążenie sprawy.

 • gość 2018-02-12 13:34:52

  w ch..j. Jak można to robić pompką?

 • gość 2018-02-12 14:16:38

  Ja się boję o dzieci na placu zabaw, a ty sobie żarty stroisz.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-12 15:18:35

  teraz w dupe pompkę wsadzić i pompować aż oczy na spacer wyjdą. takich ludzi powinno się zamykać w zakładach i walić leki do bólu. chory świat

 • gość 2018-02-12 16:13:01

  Faktycznie zrobiło się nieciekawie. A jeśli ten typ gdzieś wróci? Albo kogoś skrzywdzi. Tu chodzi o dzieci. Z drugiej strony, jesli w takim miejscu jakiś zboczeniec może sie praktycznie ręcić koło dzieci, to co będzie kiedy Sapik przeniosą na dworzec. Co tu się dzieje??? Czy rzeczywiście nikt nie mysli o dzieciach???

 • Gość - niezalogowany 2018-02-12 16:25:06

  Dlaczego nie ma patroli policja i strażnik miejski tz.krawężniki nie samochodem przejadą po głównych ulicach postoją na stacjach benzynowych i co się dzieje na innych ulicach to nikogo to nie obchodzi. Tym bardziej policję i straż miejską. Przyjeżdżają tylko na wezwanie i to nie odrazu swoje trzeba odczekać.

 • gość 2018-02-12 16:52:23

  XDDDD

 • gość 2018-02-12 18:56:51

  Po Hu... ta straż miejska powinni go utopić.A nie daj Boże coś się stanie to wtedy będzie afera że takie rzeczy uchodzą płazem

 • gość 2018-02-12 19:35:48

  Jeśli służby nie widzą placu zabaw... Jeśli kończy się mandatem, a powinno Sądem. Jeśli to godz. 15.10 po zakończeniu pracy to musi być KTOŚ WAŻNY. Gdyby był wniosek do Sądu, to po kolejnym incydencie skierowaliby go gdzie trzeba.

 • Gośćbolo - niezalogowany 2018-02-12 20:58:17

  Pompkę w dupę mu wsadzic

 • Gość - niezalogowany 2018-02-12 21:14:08

  Jak lali źle, jak nie leją też źle.

 • gość 2018-02-12 22:10:15

  No przecież plac zabaw, więc się bawił. W Szczecinku taki rozrywkowy pan obnaża się jeszcze w okolicy Wiatraczna. Z dziećmi to lepiej porozmawiać w domu, bo te widoki to mogą się przydarzyć np na plaży w Mielnie. Co własnoocznie zaświadczam.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-13 02:51:38

  Nie tak dawno ukazał się artykuł o niskiej skuteczności straży miejskiej. Widać czemu...

Dodajesz jako: Zaloguj się