:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C całkowite zachmurzenie

Miał obnażać się w klatce schodowej. Obywatelskie zatrzymanie na os. Zachód

Miał obnażać się w klatce schodowej. Obywatelskie zatrzymanie na Zachodzie

Niezwykłą, jak na obecne czasy czujnością, popisali się mieszkańcy jednego z bloków na os. Zachód w Szczecinku. Na gorącym czynie ujęli mężczyznę, który miał obnażać się w klatce schodowej, nieopodal placu zabaw.

 

O dość niepokojącej sytuacji ujęcia mężczyzny, zachowującego się w sposób łamiący zasady moralne zostali poinformowani wczoraj (15.07) szczecineccy stróże prawa. Na miejsce natychmiast zadysponowany został patrol. Funkcjonariusze mieli na miejscu ustalić co właściwie się stało. Sytuacja miała miejsce w klatce schodowej jednego z bloków na os. Zachód, mieszczącego się w bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw. Według zgłaszających - mężczyzna miał poddawać się w chwili ujęcia tzw. “innym czynnościom seksualnym”. Miał też być agresywny i pijany.

Jak udało się nam ustalić - mężczyzna faktycznie był pod wpływem alkoholu. W wydychanym powietrzu miał niemal promil. Nie potwierdziła się jednak informacja o agresywnym zachowaniu i niepokojących czynnościach, o jakich poinformowali mundurowych zaniepokojeni mieszkańcy.

Po krótkich ustaleniach okazało się, że zatrzymany pan usiłował jedynie… oddać mocz na klatce schodowej. Niepoprawne? Bez wątpienia. Na całe szczęście - lepszy brak kultury i alkohol, niż zachowania, o które podejrzewali mężczyznę mieszkańcy wspomnianej nieruchomości.

Pan, któremu klatka schodowa pomyliła się z toaletą, został ostatecznie wypuszczony przez interweniujących policjantów. Do domu miał blisko, bo zaledwie kilkadziesiąt metrów. Drogę zapewne “uprzyjemnił” mu mandat karny, jakim ukarany został chwilę wcześniej.


policja zachód obywatelskie zatrzymanie - komentarze opinie

  • Obywatel GC - niezalogowany 2017-07-16 14:09:43

    Gość, który mieszka blok dalej przychodzi niby oddać mocz na klatce w bloku obok ? Z fujarą wystawioną na okno w stronę placu zabaw gdzie bawiły się dzieci ? Gość, który obnaża się od lat (nie mam na myśli oddawania moczu na klatce) ??? Bzdura !!! Ten człowiek nie był na klatce celem oddania moczu (nie do analizy) Gdyby tak było to byłoby tam nalane. Wtedy dostałby szmatę aby posprzątać i nie byłoby potrzeby wzywania mundurowych

Dodajesz jako: Zaloguj się