:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Michał Barański podpisał kontrakt z agencją Perfect Sport Promotion

18-letni pomocnik ze Szczecinka, Michał Barański, który niedawno przeszedł z MKP Szczecinek do drużyny rezerw Błękitnych Stargard, podpisał kontrakt z agencją sportową - Perfect Sport Promotion.

Michał Barański w poprzednim sezonie grał w barwach juniorów starszych Akademii MKP Szczecinek i w zespole MKP Szczecinek z IV ligi. Piłkarz zdobył z klubem Puchar Polski na szczeblu ZZPN.

Po sezonie przeszedł (wraz z Karolem Jabłońskim) do drużyny rezerw Błękitnych Stargard. Zagrał już w pierwszych meczach (do juniorów trafił zaś Filip Grabowski).

Perfect Sport Promotion to agencja sportowa z Poznania, w jej szeregach jest wielu piłkarzy, którzy często trafiają do zagranicznych klubów, a także grają na poziomie I ligi czy Ekstraklasy., między innymi Michał Gliwa, Jakub Kowalski, Wojciech Trochim, Maciej Wichtowski czy Peter Mazan.

- Poszliśmy do zespołu rezerw z Karolem Jabłońskim i myślę, że jest to dobry krok do przodu. Trenujemy z rezerwami i juniorami, a czasami zdarza się zejść do pierwszego zespołu. Wiadomo, przeskok z juniorów do seniorów jest, ale jestem optymistycznie nastawiony. Pozostaje tylko ciężko pracować i wierzę, że będzie dobrze - powiedział Tematowi Michał Barański. - Agencja menadżerska to jest tylko dodatkowy bodziec do pracy i jeszcze większa motywacja, by zawsze dawać z siebie wszystko. Jest to kolejny krok do przodu - dodał.

fot. Perfect Sport Promotion
Patryk Witczuk


michał barański szczecinek perfect sport promotion agencja - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się