:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Mikołaj u siatkarzy Gryfa

10 grudnia, w hali przy ul. Wiatracznej , rozegrany został I Turniej Mikołajkowy zorganizowany przez MKS GRYF Szczecinek. Na imprezę licznie przybyli zarówno  zawodnicy, jak i rodzice młodych siatkarek i siatkarzy. Zabawa rozpoczęła się od rywalizacji zbliżonych wiekowo sekcji klubu. Po zmaganiach szybkościowo – zręcznościowych, nie zabrakło oczywiście emocjonujących pojedynków na parkiecie. Mimo, że mecze miały typowo zabawowy charakter, młodzi zawodnicy, zwłaszcza średniego przedziału wiekowego, walczyli zaciekle o każdą piłkę i wdawali się w wymiany zdań z sędziami. „Swoje” drużyny dopingowali rodzice, którzy następnie sami  przystąpili do walki – najpierw zostały rozegrane mecze między rodzicami dzieci poszczególnych sekcji wiekowych, a na koniec rodzice zmierzyli się z własnymi dziećmi. Okazało się, że w wielu przypadkach waleczność dzieciaki odziedziczyły po rodzicach, którzy ambitnie dotrzymywali kroku swoim pociechom. 

Po fantastycznej zabawie  zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki i słodkie upominki  oraz zapewnienie, że w przyszłym roku na pewno odbędzie się kolejny Turniej Mikołajkowy. 

Zarząd Klubu dziękuje wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach Turnieju, a przede wszystkim  licznie przybyłym rodzicom,  dzięki którym stoły dosłownie uginały się od ciast i wszelkich słodkości.

http://www.gryf-szczecinek.pl/index.php/galeria/category/82-turniej-mikolajkowy-2016

 

info/foto: Gryf Szczecinek

Mikołaj u siatkarzy Gryfa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com