:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Mikołajki w kinie Wolność!

Kiedy: 2017-12-09 , godzina: 12:00 | Gdzie: kino Wolność

Imprezy Sapik, Mikołajki kinie Wolność! - zdjęcie, fotografia

Każde dziecko zna sympatycznego staruszka w czerwonym stroju z długą białą brodą. Legenda głosi, że Święty Mikołaj mieszka wraz z elfami w Laponii i raz do roku rozwozi grzecznym dzieciom prezenty saniami, zaprzęgniętymi w renifery. Nie ma malucha, który by co roku nie odliczał dni do Gwiazdki!

Oczekiwanie to, możemy umilić swoim pociechom, przychodząc 9 grudnia do kina Wolność na interaktywny spektakl, który w tym roku nosi tytuł „Mikołaj i przyjaciele”
By wszyscy mogli wziąć udział w tym radosnym wyczekiwaniu przygotowaliśmy dwa spektakle, o godzinie 13:00 i 15.30.

Natomiast od godziny 12.00 zapraszamy serdecznie na kiermasz ze świątecznymi upominkami, ozdobami i pysznościami. Najmłodsi będą mieli możliwość pomalowania twarzy oraz wzięcia udziału w świątecznym turnieju gier komputerowych. Wspólnie wyczarują lukrowane pierniczki oraz ozdoby świąteczne, które zabiorą do swoich domów. Pojawią się również MotoMikołaje z SZGM. Tradycyjnie nie zabraknie również loterii fantowej, w której każdy wylosuje upominek – niespodziankę.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy !!!

Mikołajki w kinie Wolność! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się