:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Mistrzostwa Gminy Szczecinek w mini  piłce nożnej

  11 czerwca  na boisku Szkoły Podstawowej w Żółtnicy rozegrano Mistrzostwa Gminy Szczecinek w mini piłce nożnej. W zawodach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych urodzeni w roku 2008 i młodsi z Gwdy Wielkiej, Parsęcka, Wierzchowa oraz Żółtnicy. Młodzi adepci piłki nożnej rozegrali ciekawy turniej, pokazali bardzo duże zaangażowanie, walkę do upadłego oraz niemałe już umiejętności.

   Po rozegraniu meczów eliminacyjnych przyszedł czas na finały. W meczu  finałowym zawodnicy SP Żółtnica pokonali przeciwników z SP Wierzchowo 5 : 0 i zajęli 1 miejsce. W meczu o 3 miejsce po bardzo zaciętym pojedynku SP Parsęcko pokonała SP Gwda Wielka 3 : 2 zdobywając zwycięską bramkę w ostatnich sekundach gry.

Ostateczna kolejność turnieju:

  1. Szkoła Podstawowa w Żółtnicy

  2. Szkoła Podstawowa w Wierzchowie

  3. Szkoła Podstawowa w Parsęcku

  4. Szkoła Podstawowa w Gwdzie Wielkiej

   Czołowe drużyny otrzymały puchary i medale, a wszyskie szkoły dyplomy i nagrody rzeczowe. Wyróżnieni zostali również najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn: SP Gwda Wielka – Oskar Sulej, SP Parsęcko – Oskar Wasylik, SP Wierzchowo – Arkadiusz Rudczak, SP Żółtnica – Tobiasz Kiełbowski.

   Opiekę medyczną zapewniła Ochotnicza Grupa Ratownicza TADMED ze Szczecinka, zawody sędziował Mirosław Kowalczyk.

  

           

info/foto: Jacek Słowiński

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


mini piłka nożna gmina szczecinek wierzchowo żółtnica gwda wielka - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się