:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  12°C rozproszone chmury

Mistrzowie mieszkają w Szczecinku

Kiedy: 2017-05-19 , godzina: 10:30 | Gdzie: Iława

tenis stołowy, Mistrzowie mieszkają Szczecinku - zdjęcie, fotografia
 • Stanisław Deneszewski
  Stanisław Deneszewski
 • Grzeorz Kaczała
  Grzeorz Kaczała
 • Ryszard Szatkowski
  Ryszard Szatkowski
 • Paweł Bąkała-Patryk Lewandowski
  Paweł Bąkała-Patryk Le...
 • Nasz dorobek
  Nasz dorobek
  +3

Udany występ odnotowali nasi tenisiści stołowi na 59 Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Iławie, które odbyły się w dniach 19-21 maja.

 

Udany występ odnotowali nasi tenisiści stołowi na 59 Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Iławie, które odbyły się w dniach 19-21 maja. Na co dzień mieszkańcy Szczecinka, a pracujący w" PKP Polskie Linie Kolejowe S.A .Centrum Diagnostyki" w Warszawie wspierani przez Dyrektora Centrum Diagnostyki w Warszawie Jerzego Materna oraz Związki Zawodowe Kolejarzy Okręgu Centralnego w Warszawie, którym przewodniczy Janusz Ciok. Nasi koledzy odnieśli sukces zdobywając 5 medali ,w tym 3 złote i 2 srebne .

Na mistrzostwa udali się w czwórkę: Ryszard Szatkowski, Grzegorz Kaczała ,Stanisław Deneszewski, Patryk Lewandowski. Mecze rozgrywane były w kilku kategoriach wiekowych .W sumie wystartowało 97 zawodników z całej Polski. Wielu z nich gra lub grało w ligach, wiec tym bardziej cieszą osiągnięte sukcesy. Rozstawieni dwaj nasi liderzy spotkali się dopiero w finale. Od początku finał był zacięty, a wynik rozstrzygnął dopiero piąty set, wynikiem 13:11 dla Stanisława Deneszewskiego. Wygrywając cały mecz wynikiem 3:2 został Mistrzem Polski i obronił Mistrzostwo z poprzedniego roku.

Wicemistrzostwo wywalczył Grzegorz Kaczała

Najmłodszy nasz zawodnik Patryk Lewandowski już w pierwszym meczu trafił na zawodnika z AZS AWF Gdańsk Pawła Bąkała na co dzień gracza drugiej ligi. Przegrywając z nim, pozostała mu możliwość walki o drugie miejsce rozpoczynając rozgrywki od początku.

Grając o pół finał trafił na drugiego dobrego zawodnika z "Stella Gniezno". Po dobrym i zaciętym pojedynku uległ 3:2 (piąty set na przewagi 14:12) .Ostatecznie zajął 5 miejsce.

Rozegrano jeszcze gry deblowe i tu najlepszymi okazali się: Stanisław Deneszewski z Grzegorzem Kaczałą pokonali Patryka Lewandowskiego grającego z Pawłem Bąkałą 3:2.

Nasz czwarty zawodnik– Ryszard Szatkowski rozpoczął bój od przegranej, jak się później okazało z dotychczasowym wicemistrzem. To nie przeszkodziło mu na wygranie następnych meczy. Ostatecznie zajął 7 miejsce.

Największym sukcesem niebyło zajęcie 7 miejsca a wygranie z zawodnikiem, dla którego zmieniłem swój styl gry, rozegrałem wiele turniejów i spędziłem wiele godzin na treningach i to się opłaciło. Pokonałem go 3:1 i z tego jestem zadowolony. Mały sukces a cieszy -relacjonuje Ryszard Szatkowski.


Mistrzowie mieszkają w Szczecinku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com