:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

MKP pokonał Spartę. Trzecie zwycięstwo z rzędu

W sobotę, 11 listopada, Miejski Klub Piłkarski Szczecinek grał mecz 15. kolejki IV Ligi Zachodniopomorskiej. Rywalem w Węgorzynie była Sparta.

W pierwszej połowie, to piłkarze ze Szczecinka zadali gospodarzom dwa ciosy. W 8. minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Bednarski. Ten sam zawodnik nie dał szans bramkarzowi rywali ponownie w 35. minucie. Do przerwy MKP prowadził 2-0.

W drugiej jednak części, Sparta Węgorzyno zdołała już nawet wyrównać stan meczu na 2-2. Ostatnie słowo należało jednak do MKP Szczecinek. W 79. minucie bramkę zdobył Kamil Schab i zapewnił tym samym szczecinecczanom 3 punkty.

Piłkarze z naszego miasta na wyjeździe prezentują się doskonale - to już 6 wygrana na 7 meczów.

W tabeli, MKP dzięki trzeciej wygranej z rzędu, awansował na wysokie, 3. miejsce (27 pkt), prowadzi Morzycko Moryń (35 pkt).

W następnej kolejce (18.11), MKP zagra ostatni u siebie domowy mecz w tym roku - rywalem będzie przedostatni w tabeli Rasel Dygowo.

Runda jesienna zakończy się 25 listopada meczem w Stargardzie z Kluczevią.

Sparta Węgorzyno - Miejski Klub Piłkarski Szczecinek 2-3 (0-2)

Bramki dla MKP: Bednarski 8, 35, Schab 79

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

mkp szczecinek iv liga sparta węgorzyno mecz - komentarze opinie

• gość 2017-11-11 16:08:34

Kogo obchodzą jakieś wieśniackie kluby i mecze? W Szczecinku liczy się tylko Darzbór i Wielim.

• Gość - niezalogowany 2017-11-11 18:08:35

Drogi frustracie. Życie pędzi naprzód, chętnych do grania w piłkę na poziomie seniorskim jest coraz mniej. Albo godzimy się, że w naszej pipidówie jest klub na jako takim poziomie, albo... Albo kibicujmy Pogoni Lwów i wspominajmy stare, dobre czasy. To se ne wrati.

• gość 2017-11-11 20:45:33

Do wieśniaka z Trzesieki względnie z Parsęcka: Pogoń Lwów ma się obecnie lepiej niż ten nowotwór MKP, więc o czym bredzisz? Tylko Darzbór i Wielim się liczy w Szczecinku i nic się tu nie zmieni.

• Gość - niezalogowany 2017-11-11 21:35:09

Tylko że te wieśniaki z okolic mają większe umiejętności niż te mieszczuchy wstyd żeby mieć stadion na 1000 osób a tu 60 przychodzi :D

• Kwi - niezalogowany 2017-11-11 22:40:03

Tylko Wielim!!!

• gość 2017-11-12 09:20:23

Przecież frustratom nie chodzi o piłkę nożną , im brakuje zadym które towarzyszyły kilka lat temu pewnej drużynie ze Szczecinka, a ten niedobry burmistrz wszystko przerwał .

• Trampkarz - niezalogowany 2017-11-12 14:03:22

Wieśniaku z Parsęcka czy innej Trzesieki: to co tu robisz jest obrzydliwe: sugerujesz, że mieszkańcy Szczecinka, którym nie podoba się, że bolszewickimi i barbarzyńskimi metodami zniszczono dwa legendarne szczecineckie kluby z wieloletnią tradycją i kibicami i w ich miejsce jest to coś z głupią nazwą MKP są frustratami, zadymiarzami i kibolami. A gówno prawda!!!! W Szczecinku liczy się Darzbór i Wielim!!! MPK won do Trzesieki czy innego Parsęcka, to nie jest klub ze Szczecinka!!! Nikt im tu nie kibicuje.