:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

MKP Szczecinek na rundę wiosenną. Poznaliśmy skład

MKP Szczecinek na rundę wiosenną. Poznaliśmy skład

Znany jest już skład Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek na rundę wiosenną obecnego sezonu. Do drużyny Zbigniewa Węglowskiego przybyli nowi juniorzy, a trzech zawodników powróciło do IV-ligowca.

Jednym z nowych graczy, jakiego będziemy na wiosnę oglądać w barwach MKP, jest skrzydłowy Kamil Juśkiewicz, który do Szczecinka trafił z drużyny Stolem Gniewino (IV liga pomorska). W trzeciej drużynie jesieni zobaczymy ponownie Krzysztofa Hrymowicza, Mariusza Bedlińskiego i Karola Sadzika. Trójka zawodników niedawno grała już przy Piłsudskiego. Hrymowicz, były piłkarz między innymi Pogoni Szczecin, Floty Świnoujście czy Zawiszy Bydgoszcz, ostatnio występował w zespole Czarnych Czarne, Bedliński natomiast znajdował się w składzie Vinety Wolin. 31-letni obrońca Karol Sadzik to wieloletni zawodnik Darzboru Szczecinek, w sezonie 2015/16 grał w MKP, a ostatnie półtora roku spędził w Sokole Wyczechy. Kadrę MKP Szczecinek tradycyjnie już zasilą także juniorzy starsi z Akademii: Tomasz Marciniak, Dominik Zenel, Patryk Kozioł i Adrian Bednarski.

Jeśli chodzi o osłabienia, to na pewno wiosną nie zobaczymy już na boisku w koszulce MKP Grzegorza Kozanko, Kaito Hayashiego (jeszcze jesienią, po zakończeniu rundy wyjechał do Japonii), Mateusza Malczyka, Miłosza Sojki, Miłosza Krzysztofiaka i Bartłomieja Woźniaka. Łącznie w kadrze klubu, znajduje się na nową rundę 22 zawodników.

Skład MKP Szczecinek na rundę wiosenną sezonu 2017/2018:

BRAMKARZE: Mateusz Sochalski, Patryk Wilczyński
OBROŃCY: Łukasz Jurjewicz, Piotr Kusiak, Krzysztof Hrymowicz, Karol Sadzik, Patryk Kozioł, Dominik Zenel, Tomasz Marciniak
POMOCNICY: Paweł Bednarski, Maciej Góra, Adam Jabłoński, Mateusz Jureczko, Cezary Palus, Kamil Schab, Mariusz Bedliński, Kamil Juśkiewicz, Jakub Drzewiecki, Adrian Bednarski
NAPASTNICY: Aleksy Kizielewicz, Marcin Kaszczyc, Daniel Szymański
 

PRZYBYLI: Krzysztof Hrymowicz (Czarni Czarne), Karol Sadzik (Sokół Wyczechy), Mariusz Bedliński (Vineta Wolin), Kamil Juśkiewicz (Stolem Gniewino), Patryk Kozioł, Tomasz Marciniak, Dominik Zenel, Adrian Bednarski (Akademia MKP Szczecinek)

ODESZLI: Grzegorz Kozanko (kontuzja), Kaito Hayashi (powrót do Japonii), Mateusz Malczyk (wyjazd na studia), Miłosz Sojka (nie wznowił treningów), Miłosz Krzysztofiak (Błękitni II Stargard), Bartłomiej Woźniak (Lech Czaplinek)

Pierwsze spotkanie MKP miał zagrać już w sobotę (10.03), ale mecz z Osadnikiem w Myśliborzu został odwołany (pisaliśmy o tym tutaj), w związku z tym, na pierwsze oficjalne starcie podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego w tym roku, będzie trzeba poczekać do 17 marca (do Szczecinka przyjedzie beniaminek, Iskra Białogard).


Temat Szczecinecki jest patronem medialnym MKP Szczecinek.

Patryk Witczuk

iv liga skład mkp szczecinek piłka nożna - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się