MKP Szczecinek rozgromiony w pierwszym sparingu


Temat Szczecinecki
20/01/2019

piłka nożna Szczecinek - miasto Barwice
W sobotę (19.01) zawodnicy Miejskiego Klubu Piłkarskiego Szczecinek rozegrali swój pierwszy kontrolny mecz w 2019 roku. Rywalem podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego na stadionie ZOS w Koszalinie był miejscowy Bałtyk z III ligi.

Piłkarze z naszego miasta nie będą dobrze wspominać tego spotkania. Już w pierwszej połowie Bałtyk strzelił cztery bramki. Gospodarze strzelali także w drugiej części gry. Ostatecznie spotkanie zakończyło się pogromem. Miejscowy III-ligowiec wygrał aż 7-1. Dla koszalinian strzelali bramki: Paweł Łysiak (dwie), Marcel Ziemann (dwie), Maciej Gregorek, Krystian Krauze i Hubert Górka. Jedynego gola dla MKP Szczecinek zdobył Mateusz Jureczko.Bałtyk Koszalin - Miejski Klub Piłkarski Szczecinek 7-1 (4-0)Teraz zawodnicy z naszego miasta zagrają w środę (23.01) w Kaliszu Pomorskim, gdzie rywalem będzie mistrz jesieni III ligi, Mieszko Gniezno. W tym pojedynku ma zagrać (o czym informowaliśmy jako pierwsi) japoński pomocnik, Ryota Nakamura, który już jest w Szczecinku.

Wcześniej do drużyny dołączyli: obrońca Piotr Kusiak, który na rundę jesienną wypożyczony był do zespołu Błoni Barwice, a także pomocnicy Mateusz Góra (ostatnio Bałtyk Gdynia) i Mateusz Górny (Bałtyk Koszalin). Zawodnicy Zbigniewa Węglowskiego do rundy wiosennej będą przygotowywali się na szczecineckich obiektach. Początek nowej rundy w IV Lidze Zachodniopomorskiej już 9 marca - rywalem w Szczecinku będzie beniaminek, Orzeł Wałcz.

fot. archiwum
Patryk Witczuk

 
mkp szczecinek bałtyk koszalin mecz sparing - komentarze opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w piłka nożna


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu