:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

14°C bezchmurnie

MKP Szczecinek z kolejną wysoką wygraną

Miejski Klub Piłkarski Szczecinek ma za sobą drugi mecz sparingowy przed rozpoczęciem rundy jesiennej IV Ligi Zachodniopomorskiej. W Połczynie-Zdroju rywalem podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego był beniaminek rozgrywek, miejscowa Pogoń.

Zawodnicy ze Szczecinka ponownie nie mieli problemu w pokonaniu swojego przeciwnika. W 37. minucie gry na listę strzelców wpisał się testowany Adrian Bielecki, po pięciu minutach stan meczu podwyższył Mateusz Jureczko. Do przerwy było 2-0 dla szczecinecczan.
W 74. minucie zawodów gospodarze strzelili bramkę samobójczą, a w 80. minucie drugi raz trafił Bielecki. Zaledwie 60 sekund później padł kolejny gol, tym razem autorstwa innego sprawdzanego zawodnika, Karola Saganowskiego.
84. minuta to trafienie Maksa Darosza z Pogoni. Jeszcze na trzy minuty przed końcem szóstą bramkę dla MKP dołożył Łukasz Kościan (także testowany), a na sam koniec rozmiary porażki Pogoni zmniejszył Robert Woszczyński. MKP wygrał pewnie 6-2 (2-0).
Kilka dni wcześniej, podopieczni Zbigniewa Węglowskiego wygrali 5-0 z juniorami starszymi Chemika Bydgoszcz.
Szczecinecczanie nowy sezon w IV lidze rozpoczną w najbliższą sobotę (11.08) w Wałczu meczem z beniaminkiem, miejscowym Orłem.