:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

MKP zagra w Manowie z Leśnikiem

MKP zagra w Manowie z Leśnikiem

Już w sobotę, 14 października, Miejski Klub Piłkarski Szczecinek zagra w Manowie z miejscowym Leśnikiem w ramach 11. kolejki IV Ligi Zachodniopomorskiej.

W tym sezonie, MKP wygrał sześć razy i cztery przegrał. Daje to klubowi z naszego miasta 6. miejsce w tabeli ligowej. Leśnik to spadkowicz z III ligi. W tym sezonie radzi sobie średnio - dopiero 12. pozycja i 11 zdobytych punktów.

MKP Szczecinek gra na wyjazdach w tym sezonie rewelacyjnie. Szczecinecczanie wygrali swoje wszystkie cztery spotkania, w każdym strzelając po trzy bramki. Leśnik na swoim stadionie w Manowie natomiast też ma dobry bilans: 3 zwycięstwa i remis.

Obie drużyny w lidze spotkały się ostatni raz w sezonie 2015/2016, kiedy Leśnik wywalczył awans. W rundzie jesiennej padł w Manowie bezbramkowy remis, natomiast wiosną, w Szczecinku, MKP przegrał 0-2. Dopiero po tamtym meczu (a był to początek maja), klub z naszego miasta stracił pozycję lidera.

W poprzednim sezonie, Leśnik nie odnalazł się w silnej III-ligowej rzeczywistości. Klub z Manowa zajął ostatnie miejsce i zdobył tylko 10 punktów.

Początek sobotniego meczu w Manowie o godzinie 15:00. Możliwe, że w spotkaniu wystąpi wracający po kontuzji obrońca Grzegorz Kozanko.

Czy dobra passa ze spotkań wyjazdowych zostanie przez MKP podtrzymana?

 

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


mkp szczecinek leśnik manowo iv liga mecz - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się