:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  26°C bezchmurnie

MKP zagra z Vinetą nie w Wolinie, a w Szczecinku

Kiedy: 2018-05-18 , godzina: 18:30 | Gdzie: Stadion Miejski w Szczecinku

MKP zagra z Vinetą nie w Wolinie, a w Szczecinku

Miejski Klub Piłkarski Szczecinek miał zagrać w najbliższą sobotę (19.05) w Wolinie mecz 29. kolejki IV Ligi Zachodniopomorskiej z Vinetą, spadkowiczem z III ligi. Termin meczu i przede wszystkim miejsce jego rozegrania, jednak zmieniło się. Mecz rozegrany zostanie na... Stadionie Miejskim w Szczecinku w piątek (18.05) o godzinie 18:30.

Zarząd Vinety Wolin wystąpił z prośbą o zmianę terminu spotkania ze względu na sprawy organizacyjne. MKP przychylnie ustosunkował się do prośby. Warunkiem było rozegranie meczu w Szczecinku.
Mimo, iż spotkanie rozegrane zostanie na obiekcie OSiR, to formalnym gospodarzem tego dnia będzie Vineta Wolin, a MKP wystąpi jako gość.

W poprzedniej rundzie (w październiku) na Stadionie Miejskim, podopieczni Zbigniewa Węglowskiego musieli uznać wyższość zespołu, który jeszcze dwa lata temu był o krok od awansu do II ligi. Vineta w Szczecinku wygrała pewnie 4-1, a jedynego gola dla MKP zdobył wówczas Daniel Szymański.

Mecz z “Wikingami” zapowiada się niezwykle ciekawie - Vineta bowiem w tabeli plasuje się na 3. miejscu i ma dokładnie 3 punkty więcej od MKP (6. pozycja i jedno spotkanie rozegrane mniej). Może to być nawet spotkanie o podium na koniec sezonu. Szczecinecczan z całą pewnością podbudowała ostatnia wysoka domowa wygrana nad innym spadkowiczem z III ligi, Leśnikiem Manowo (5-1).

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


mkp szczecinek vineta wolin mecz iv liga - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się