:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

Młode tenisistki z Parsęcka awansują do zawodów wojewódzkich

Młode tenisistki z Parsęcka awansują do zawodów wojewódzkich

13 lutego w Białogardzie odbyły się Mistrzostwa Regionu w drużynowym tenisie stołowym rocznika 2005 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach tych udział wzięli mistrzowie powiatów: Koszalin grodzki, Koszalin ziemski, Sławno, Białogard, Świdwin oraz Szczecinek.

Powiat szczecinecki   reprezentowały uczennice Szkoły Podstawowej w Parsęcku w składzie: Martyna Karlińska, Emilia Kurek i Malwina Zajączkowska. Zawodniczki z Parsęcka przegrały pierwszy mecz 0 : 3 z SP 1 Sławno, które później wygrały całe zawody. W kolejnych meczach Martyna, Emilka i Malwina pokonały 3 : 1 SP Kościernica, a następnie 3 : 0 SP 7 Koszalin. W ostatnim meczu  dziewczęta SP Parsęcko walczyły o 2 miejsce i awans do zawodów wojewódzkich. Po zaciętej walce przegrały 1 : 3 z SP Sucha Koszalińska i zajęły ostatecznie 3 miejsce. 

info/foto: Jacek Słowiński


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


tenis stołowy parsęcko szkoła podstawowa igrzyska dzieci - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się