Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

PILNE

Młodzi karatecy ze Szczecinka są w formie

20/06/2017 12:44

17 czerwca w Limanowej odbywały się Międzynarodowe Mistrzostwa w Karate Kyokushin. W zawodach startowało ponad 500 zawodników z 56 klubów, między innymi z NIemiec, Rosji, UKrainy, Białorusi, Austrii, Czech, Anglii i Słowacji.

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin reprezentowało 5 zawodników - informuje nas sensei Wojciech Hurka. - Bezkonkurencyjna okazała się Natalia Chlewicka, która wygrała 4 walki, a z tego 3 przed czasem i zdobyła złoty medal w kategorii wiekowej 14-15 lat. Medal brązowy zdobył Wojciech Dyczko, który walczył w kategorii 16-17 lat. Pozostali zawodnicy zajęli miejsca od 5 do 8.