:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Młodzi piłkarze grali na hali

W niedzielę, 4 grudnia, w hali sportowej przy ulicy Wiatracznej odbył się Turniej Mikołajkowy KRONO. Udział w nim wzięli młodzi zawodnicy urodzeni w roku 2009 i młodsi. Akademia Piłkarska Szczecinek wystawiła trzy zespoły, które prowadzili trenerzy: Mateusz Malczyk, Kamil Kot i Szymon Dobrosielski.

Młodzi piłkarze grali na hali from temat.szczecinecki on Vimeo.

 

 

Udział w turnieju wzięli także: Chojniczanka Chojnice (dwa zespoły), Gwardia Koszalin (dwa zespoły) i Błonie Barwice (jeden zespół). Zmagania podzielono na dwie grupy – później była faza pucharowa. Jeden mecz trwał 8 minut. Młodzi piłkarze dawali z siebie wszystko, choć tradycyjnie, nie sam wynik był najważniejszy, a dobra zabawa. Na hali pojawił się także... Święty Mikołaj, z którego dzieci bardzo się ucieszyły. Turnieje na hali są już tradycją Akademii Piłkarskiej. Ostatecznie całe zawody wygrała drużyna Gwardii Koszalin. Jednak wynik był sprawą drugorzędną, ponieważ dobrej zabawy i miłej atmosfery nie zabrakło. A młodych piłkarzy dopingowali rodzice, którzy pojawili się na hali tego niedzielnego poranka.

 

Patryk Witczuk

Młodzi piłkarze grali na hali komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com