:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Młodziczki MKS GRYF Szczecinek rozpoczęły sezon

Rozpoczęły się rozgrywki w piłce siatkowej młodziczek. W ostatnim czasie siatkarki MKS GRYF Szczecinek wzięły udział zarówno w turnieju rozegranym w Czaplinku, jak i w ligowych rozgrywkach w Gryficach.

W czaplineckim turnieju udział wzięło 6 zespołów, które rozegrały ze sobą spotkania w systemie „każdy z każdym”.  Po naprawdę zaciętej walce i emocjonujących pojedynkach nasze zawodniczki, trenowane przez Dorotę Gutowską,  zajęły IV miejsce. Ostateczna klasyfikacja turnieju:

I m-ce Salos Czaplinek

II m-ce UKS Bukowe 29 Szczecin

III m-ce UKS Libero Wałcz

IV m-ce MKS Gryf Szczecinek w składzie: Paulina Tośko kapitan, Wiktoria Sałasińska, Magdalena Adamczyk, Emilia Sołowicz, Nikola Skarbowska, Julia Kulig, Ola Hengier, Oliwia Michalak, Ola Poliksza, Weronika Poliksza

V m-ce Spójnia Stargard 

VI m-ce Gimnazjum Czaplinek

W miniony weekend ruszyły także rozgrywki ligowe. Szczecineckie siatkarki MKS Gryf  zainaugurowały je turniejem w Gryficach, w którym zmierzyły się z zespołami PSPS „Chemik” Police, UKS „Bukowe 29” Szczecin oraz „Gryf Arena Plas”.

Wyniki turnieju:

„Gryf Arena Plas” – PSPS „Chemik” Police 2:0

„UKS Bukowe 29” – MKS Gryf Szczecinek 2:0

MKS Gryf Szczecinek – „Gryf Arena Plas” 0:2

PSPS „Chemik Police” – UKS „Bukowe 29” Szczecin 2:1

„Gryf Arena Plas” – UKS „Bukowe 29” Szczecin 2:1

MKS Gryf Szczecinek – PSPS „Chemik” Police 0:2

Wyniki nie do końca odzwierciedlają sytuację na boisku, ponieważ walka naprawdę była wyrównana   i toczyła się o każdą piłkę. Nie bez znaczenia jest tez fakt, że w pierwszym turnieju nasze zawodniczki trafiły na jedne z najsilniejszych zespołów ligi. Z pewnością gra z takimi zespołami przyniesie dużo dobrego i zaprocentuje w przyszłości.

Zespół prowadzony przez trenerkę Dorotę Gutowską zagrał w składzie: Paulina Tośko - kapitan, Wiktoria Sałasińska, Magdalena Adamczyk, Emilia Sołowicz, Zosia Golańska, Julia Kulig, Nikola Skarbowska, Aleksandra Hengier, Oliwia Michalak, Aleksandra Poliksza i Weronika Bączkiewicz. 

Następny turniej młodziczki zostanie rozegrany 19.11.2016 w Stargardzie – tam siatkarki MKS Gryf zmierzą się z I i II zespołem Spójni Stargard oraz drużyną Mieszka Połczyn Zdrój.

 

info/foto: Gryf

Młodziczki MKS GRYF Szczecinek rozpoczęły sezon komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com