:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mocarze Gospodarcze 2018 przyznane. Radio Szczecinek z nominacją

14/04/2018 09:06

Tegoroczna XIV edycja konkursu gospodarczego „Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego” została już oficjalnie podsumowana. Coroczna gala, podczas której mogliśmy poznać zwycięzców plebiscytu organizowanego przez Zarząd Powiatu Szczecineckiego, odbyła się w piątek, 13 kwietnia. Dla kogo ten dzień, mimo przesądów, okazał się wyjątkowo szczęśliwy?

Przypomnijmy. Głównym celem konkursu jest od lat uhonorowanie firm oraz osób, osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i wyróżniających się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy regionu, a także tych przedsiębiorstw lub przedsiębiorców, którzy tworzą rynek pracy, przestrzegają zasad etyki prowadzenia biznesu oraz prowadzą działalność społeczną i charytatywną. 

W tym roku Kapituła Konkursowa nie miała łatwego zadania. Lista nominowanych do miana zwycięzców w poszczególnych kategoriach była bowiem bardzo długa. 

W kategorii Udany Debiut nominowani zostali: MAXI FIT &GYM CLUB Rafał Chrząszcz, Mr. Y`s ROOM Mateusz Kaźmierczak, Bawełniane Czary Mary Karolina Wizła, Aga –Toma Agnieszka Tomaszewicz oraz Barattolo Bistrot. Mocarzem okazał się Mateusz Kaźmierczak, a wyróżnienie odebrała Agnieszka Tomaszewicz.

Jeśli chodzi o kategorię Przedsięwzięcie Inwestycyjne Roku, to tutaj pojawiły się dwie podkategorie. W pierwszej – Mikro i Mały Inwestor – nominowane zostały następujące zadania: budowa warsztatu samochodowego AUTO TECH, przebudowa i adaptacja pomieszczeń na Instytut Kosmetologii & Bauty Metamorfoza, rozbudowa parku maszynowego WPHU „Vimet” oraz remont, rozbudowa i doposażenie Rancza Panderossa. Najlepszy okazał się Filip Kiedel prowadzący i modernizujący Ranczo Panderossa. 

W drugiej podkategorii – Średni i Duży Inwestor – nominacje otrzymały następujące przedsięwzięcia: budowa Domu Seniora w Sitnie, „Gniazda” do selektywnej zbiórki odpadów, termomodernizacja Szkoły Muzycznej oraz budowa Hospicjum Stacjonarnego w Szczecinku. Jak można się było spodziewać statuetkę Mocarza Gospodarczego odebrał ks. Marek Kowalewski, przy którego parafii powstało hospicjum.

W kategorii Najlepszy Produkt Roku – Produkt Spożywczy nominowane zostały: lody z pyłku kokosowego "Cenere di Cocco", zapiekanki tradycyjne, Marziali Caffe 1922, Burger Oregano oraz napoje na bazie miodu Dr Bee. Nagrodę przyznano Marziali Caffe, serwowane w Barattolo Bistrot. Wyróżnienie otrzymał natomiast Burger Oregano. W podkategorii Produkt Technologiczny nominowane były linia do brykietowania i pelletowania oraz zielony internet Gawex Media. Nagrodę odebrał właściciel linii do brykietowania oraz pelletowania.

Kolejna, ważna kategoria odnosiła się do Produktów Turystycznych i Innych. Miło nam poinformować, że w tej kategorii nominację otrzymała redakcja Tematu Szczecineckiego za - Radio Szczecinek, pierwsze po wielu latach lokalne radio, jednocześnie pierwsze internetowe. Jest to już druga nominacja, jaką Temat Szczecinecki otrzymał w konkursie „Mocarz Gospodarczy Powiatu Szczecineckiego”. W 2013 roku dziennik internetowy Temat.net (obecnie Szczecinek.com) otrzymał nominację w kategorii Najlepszego Podmiotu Działającego w Usługach. 

Pozostali nominowani w tej kategorii to Escape Room, Barber, Stomatologia weterynaryjna oraz Miejska Stanica Wędkarska. Statuetkę Mocarza Gospodarczego po raz drugi podczas gali odebrał Mateusz Kaźmierczak. Zaś wyróżnienie przypadło tym razem Karolinie Brach, właścicielce gabinetu MaxVet za uruchomienie punktu stomatologicznego dla zwierząt.

To jeszcze nie koniec. W kategorii Najlepszy Podmiot Działający w Usługach nominacje odebrali: Fizjo-Zwierz Natalia Anna Ciąpała, Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o., Gabinet Funkcjonalnej Rehabilitacji Ortopedycznej Wojciech Jakimiec, Szkoła Tańca TOP TOYS, a także Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „Vimet”. Nagrodę główną przyznano „Vimetowi”, natomiast wyróżnienie prowadzącemu gabinet rehabilitacyjno-ortopedyczny Wojciechowi Jakimcowi. 

Wśród Pozagospodarczych Wydarzeń Roku nominacje odebrali organizatorzy takich przedsięwzięć, jak: Koszaliński Uniwersytet Dzieci i Młodzieży Szczecinek, VI Rodzinny Festiwal Dyni w Radaczu, Zajęcia „Mały Chemik – posłuchaj, powąchaj, posmakuj”, II Powiatowy Przegląd „Piosenka dobra na wszystko”, EUROPEJSKI MAŁY FESTIWAL FILMOWY „Integracja Ty i Ja” oraz Savage Gear Trophy. Po małym zamieszaniu okazało się, że tym razem statuetka powędrowała w ręce organizatorów Europejskiego Małego Festiwalu Filmowego „Integracja Ty i Ja”. Wyróżnienie odebrał Mariusz Getka, prezes SzLOT-u, za wspomniane zawody wędkarskie.

W kategorii Osobowość Gospodarcza Roku nominację odebrał Adolf Dzikiewicz. 

Na koniec wręczono jeszcze nagrody w kategorii Pozagospodarcza Osobowość Roku. Do tego wyróżnienia nominowani byli: Ludwik Skworcz, Andrzej Sochaj, ks. Marek Kowalewski, Katarzyna Balon i Agnieszka Kołodziejczak. W tej kategorii nagrodę główną ponownie przyznano księdzu Markowi Kowalewskiemu. 

Tym razem gwiazdą gali był Jacek Borkowski.

Reklama

mocarze gospodarcze 2018 radio szczecinek temat - komentarze opinie

 • gość 2018-04-14 11:21:53

  Bardzo fajna i potrzebna impreza. Szkoda, że mnie nie zaprosili.

 • gość 2018-04-14 14:58:58

  Jacy mocarze ? Same mało istotne i nieznane podmioty a kategorie wymyślone chyba przez pacjenta Tworek. Ciekawe kto następny po poprzednim mocarzu który zbankrutował . Zamiast sie bawić starosta powinien ratować PKS bo bedzie następny bankrut.

 • gość 2018-04-14 18:08:28

  Barattolo Bistrot - gratulacje!!

 • gość 2018-04-14 18:35:14

  Wcześniej Kronobyl a teraz hospicjum.

 • gość 2018-04-15 07:05:38

  A gdzie Słowianka panie Starosto

 • gosc - niezalogowany 2018-04-15 10:42:46

  Max Vet z nagroda...za te psy co wykończyły na Pilskiej...ciekawe czy chociaż z zębami sobie poradzą...

 • gość 2018-04-15 11:30:34

  Nagrody powinni dostawać mali, lokalni przedsiębiorcy. I bardzo dobrze się stało w tym roku, że nie było statuetki dla Krono albo Słowianki lub Gawexu, bo to już było nudne i mało wiarygodne. Ta nagroda Mocarza jeszcze ma szansę na wiarygodność.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-15 14:41:06

  A gdzie Mocarz dla Nieporozumienia Samorządowego za nepotyzm polityczny i zatrudnianie kolegów i koleżanek na dwóch etatach Panie Starosto.

 • Gość - niezalogowany 2018-04-16 07:29:07

  Jak może ksiądz dwa razy dostać statuetkę za to samo choć inni pracowali to jest niesprawiedliwe hospicjum i tak nieczynne w Hollywood w tych samych kategoriach za te same filmy nie dostawała statuetek Szczecinek to wyjątek nie ładnie to wygląda

 • gość 2018-04-16 07:40:44

  A ile kosztopwała ta imprezka dla pupilków Nieporozumienia Samorzadowego starosty.

 • gość 2018-04-16 09:05:19

  Starosta zatrudniony jest na etacie starosty oraz radzie nadzorczej MEC w Szczecinku to powinien dostać dwa MOCARZE taki z niego gospodarz.

 • pytanko - niezalogowany 2018-04-16 10:38:14

  A ile etatów, rad nadzorczych ma omnibus Rasputin ?

 • gość 2018-04-16 11:27:57

  Co za bydlę znów atakuje hospicjum! Tow. Serafin daj Pan spokój!

 • gość 2018-04-16 13:29:58

  poprzednio mocarz dla zakładu który smrodzi truje ludzi, a teraz dla hospicjum, które jest bardzo potrzebne. Jak wyeliminujemy przyczynę czyli pylenie i trucie ludzi to hospicjium będzie mniej oblegane przez mieszkańców. Ale żeby wyeliminować przyczynę pylenia i trucia to potrzeba poparcia władz a jej Pan Starosta i Burmistrz nie przejawiają.

 • gość 2018-04-18 11:31:11

  a ja bym się chciał dowiedzieć o etat rzecznika prasowego. Ile on ma pracy dziennie w starostwie? Czy taki etat jest w ogóle potrzebny?

 • gość 2018-04-25 20:55:10

  Bawełniane czary mary.. sama się nominowała? czy wpływowy teść, co podobno załatwia zlecenia dla powiatu? :)

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Citroën C5 1.6 hdi 2006r

- el szyby - el lusterka - komputer pokładowy - zawieszenia hydractive (sprawne) - czujniki parkowania - klimatyzacja dwustrefowa


Zobacz ogłoszenie

Kotły na Pellet Kotłospaw,

Firma Hryszkiewicz oferuje: -Kotły na pellet Kotłospaw, Kostrzewa, Biawar -Kotły na ekogroszek -Grzejniki -Zasobniki -Bufory -Piecyki gazowe -Stacje..


Zobacz ogłoszenie

RODO- ochrona danych w firmie-

Stanowimy grupę ekspertów ds. ochrony danych osobowych, której trzonem jest certyfikowany Inspektor Ochrony Danych Osobowych., posiadający..


Zobacz ogłoszenie

Przestronne mieszkanie na

Mieszkanie odnowione. Salon połączony z kuchnią - zabudowa kuchenna, podłoga terakota/panele, ściana glazura i gładź. Przedpokój - trzy szafy..


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ*NAJLEPSZE CENY*tel.794 388 383. skupujemy...absolutnie wszystkie auta:tel.794 388 383. masz auto na sprzedaż-dzwoń!dogadamy..


Zobacz ogłoszenie

Usługi sprzętowe - Transport

Na przełomie lat, zgromadziliśmy bogaty park maszynowy. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami, które wraz z rozwojem działalności i zakresem..


Zobacz ogłoszenie

Motorek Zumico GR500 125/50

Mam do sprzedania w pełni sprawny motorek Zumico z 2010 roku. Silnik 139FMB 125ccm, zarejestrowany na 50. Na tym silniku przejechane ok 2000 km, a..


Zobacz ogłoszenie

NAJLEPSZE KOTŁY W SZCZECINKU

Oferujemy Kotły na Pellet renomowanych producentów: Kotłospaw-Kostrzewa-Pellux Zamontowane przez nas kotły objęte są serwisem (dwóch serwisantów na..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

Dom bez alergii. Pranie

Dlaczego powinno się czyścić dywan, wykładzinę lub tapicerkę samochodową przynajmniej raz w roku? Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym! Nie..


Zobacz ogłoszenie

Dom wolnostący z dużą działką

Witam posiadam do sprzedania dom parterowy, wolnostojący z 7409 m2 działką nr 50 we wsi Brokęcino, w woj. Wielkopolskim, pow. Złotowski. Dom..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie po remoncie ; duży

Mieszkanie parterowe bezczynszowe w 4-rodzinnym domu tylko 6km od SZCZECINKA -miejscowość Godzimierz, czyste powietrze, cisza i spokój. Pięknie..


Zobacz ogłoszenie

Osuszanie/Ozonowanie/Wypożycza

Polska Grupa Osuszająca o/ Szczecinek oferuję kompleksowe usługi w zakresie osuszania budynków. Likwidacja wilgoci po zalaniu oraz technologicznych...


Zobacz ogłoszenie

Przedstawiciel ds. Sprzedaży

Jesteśmy Międzynarodową Firmą Ubezpieczeniową posiadającą w swojej ofercie szeroki wachlarz rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych i..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"