:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

“Morsy” zakończą sezon na Mysiej Wyspie - już po raz szósty

Kiedy: 2018-03-18 , godzina: 11:20 | Gdzie: Mysia Wyspa

Już w niedzielę, 18 marca, na Mysiej Wyspie odbędzie się kolejne, szóste już, zakończenie sezonu Szczecineckiego Klubu Morsów. Przy okazji klubowicze będą świętowali urodziny swojego klubu. Dobrej zabawy nie zabraknie.

Całość oficjalnie rozpocznie się już o godzinie 11:20, po raz kolejny czeka nas pokaz Zumby, która będzie rozgrzewką taneczną przed zanurzeniem w jeziorze Trzesiecko - to planowane jest na godzinę 12:00. W imprezie udział wezmą też osoby z innych klubów.

Tego dnia tradycyjnie nie zabraknie ciast domowego wypieku, pieczywa własnego wyrobu, grzanego wina czy bigosu, szampana i ogniska.
W niedzielę “morsowicze” wezmą także udział w przeróżnych zabawnych konkurencjach i zabawach. W ubiegłym roku, byliśmy świadkami przeciągania liny, biegu w workach czy wbijania gwoździ na czas. Swoich sił będą mogli spróbować oczywiście także najmłodsi, których z całą pewnością nie zabraknie.

Słowem: Na zakończenie sezonu, szczecineccy miłośnicy mroźnych kąpieli, ponownie będą się świetnie bawili, pełni pozytywnej energii, z radosną muzyką w tle. Zakończenie planowane jest na godzinę 16:00.

Plan szóstego zlotu na Mysiej Wyspie:
10:30
Otwarcie punktu rejestracji, wręczenie pamiątek
10:31 Coś na pierwszy ząb dla strudzonych wędrowców
11:20 Oficjalne rozpoczęcie
11:40 Rozgrzewka taneczna „ZUMBA”
12:00 Zanurzenie w jeziorze Trzesiecko
12:30 Biesiada, gorące jadło, jak i zimne przekąski, domowe wypieki, zabawne konkurencje sprawnościowe z medalami, ognisko, inne niespodzianki.

Patryk Witczuk


morsy szczecinek zlot mysia wyspa - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się