:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Most w remoncie - objazd i kładka dla pieszych i rowerzystów

Pierwszy, jadąc od strony ulicy Trzesieckiej, most nad Kanałem Radackim będzie w listopadzie br. zamknięty dla ruchu kołowego.
    - Wszystko ze względu na jego remont, który zaplanowaliśmy w dniach od 4 do 20 listopada - mówi "Tematowi" Tomasz Czuk, rzecznik prasowy ratusza.
    - Mostek znajduje się w ciągu ul. Brzegowej. By dojechać do posesji położonych za nim (jadąc w kierunku Mysiej Wyspy) trzeba będzie skorzystać z objazdu prowadzącego przez ul. Żeglarską. Z kolei kierowcy i rowerzyści będą mogli przeprawić się na drugi brzeg po specjalnej kładce. Prace remontowe prowadzić będzie firma "Moster" z Nowej Wsi Lęborskiej. Ich koszt to 68 341,13 zł brutto.
     Mostek w ciągu ścieżki rowerowej miał być remontowany już latem zeszłego roku. Jednak ze względu na przeciągającą się przebudowę ul. Żeglarskiej, miasto musiało zrezygnować z tego przedsięwzięcia. Aż do tegorocznej jesieni. - Zarówno kierowców jak i rowerzystów oraz piechurów przepraszamy za utrudnienia - dodaje T. Czuk.
    Przeprawa nad Kanałem Radackim znajduje się w opłakanym stanie. Ostatni poważny remont przeszła w połowie lat 70. ubiegłego stulecia. (sw)

Most w remoncie - objazd i kładka dla pieszych i rowerzystów komentarze opinie

  • mieszkaniec - niezalogowany 2013-10-31 19:04:56

    ten mostek jak pamietam od zawsze tak wyglądał,nie stanowił zagrozenia, po prostu trzeba go wymienić na nowoczesny i ktoś musi zarobić

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com