:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C pochmurno z przejaśnieniami

Motorówki zaryczą na Trzesiecku. Odbędzie się Festiwal Motorowodny

Kiedy: 2017-07-22 , godzina: 09:00 | Gdzie: Jezioro Trzesiecko

Motorówki zaryczą na Trzesiecku. Odbędzie się Festiwal Motorowodny

To nie będzie spokojne lato nad wodą. W Szczecinku nad jeziorem Trzesiecko trwają przygotowania do pierwszej tego typu imprezy w mieście – Festiwalu Motorowodnego. Czy okaże się strzałem w dziesiątkę? Festiwal ma się odbyć 22 lipca. Jego organizatorem jest Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna. Już wiadomo, że tafla jeziora na jeden dzień przeobrazi się w przestrzeń wypełnioną przez motorówki i skutery wodne. W programie wiele widowiskowych atrakcji. Co się będzie działo?

 

Jak informuje organizator, w czasie festiwalu odbędą się zawody na najlepszego sternika. Zostaną one przeprowadzone w dwóch kategoriach – motorówki i skutery wodne. Co istotne, w tych zmaganiach mogą wziąć udział wszyscy. Trzeba tylko wykazać się świetną techniką sternika i pokonać wyznaczony tor przeszkód w możliwie jak najszybszym czasie.

Poza tym, będzie można podziwiać brawurowy slalom motorówek i skuterów po Trzesiecku. Tutaj także organizator przewidział możliwość przeprowadzenia zawodów w dwóch wspomnianych kategoriach. W tym przypadku także najszybsza osoba może liczyć na nagrodę główną.

Oprócz tego, w planach są również liczne pokazy motorowodne oraz na zakończenie imprezy – wielka parada motorowodna. Chętni będą mogli spróbować swoich sił podczas wodnej przejażdżki motorówką lub skuterem.

Źródło: SzLOT

 

motorówki festiwal motorowodny trzesiecko szczecinek - komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-06-23 09:31:51

  No i znowu po rybach przez miesiac na tym syfie szok co tu wyrabiaja

 • gość 2017-06-23 09:42:47

  Do: Gość - niezalogowany 2017-06-23 09:31:51 Po ryby do rybnego drapieżco!

 • Gosc - niezalogowany 2017-06-23 18:34:53

  Pajacu nie zabieram ryb

 • gość 2017-06-30 22:29:16

  to co się ciskasz pajacu ???

Dodajesz jako: Zaloguj się