:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Mówił, że mieszka na Dworcowej. Zapomniał tylko, w jakiej miejscowości

Straż Miejska, Mówił mieszka Dworcowej Zapomniał tylko jakiej miejscowości - zdjęcie, fotografia

W okresie od 26.12.2016 do 1.01.2017 r. strażnicy miejscy podjęli 117 interwencji w stosunku do 92 osób - informuje nas szczecinecka straż miejska w swoim cotygodniowym raporcie. Za pomocą kamer monitoringu ujawniono 23 zdarzenia, z czego w 20 przypadkach interwencję podejmowali strażnicy miejscy.

27.12.2016 walka ze skutkami wichury powalone drzewa ul. 28 Lutego oraz park miejski. Powiadomienie PGK o potrzebie wycięcia. 

28.12.2016 około godziny 23:00 strażnicy kontrolowali obiekty gdzie przebywają bezdomni. Skontrolowano trzy obiekty legitymując 5 osób. W skrajnym przypadku bezdomny przebywał w opuszczonym wagonie kolejowym.

30.12.2016 około godziny 14:00 patrol straży miejskiej został wezwany do mężczyzny, który spał na ławce przy ul: Szczecińskiej. Mężczyznę dobudzono, był upojony alkoholem. Nie posiadał przy sobie dokumentów. Podawał tylko imię oraz to, że mieszka na ul. Dworcowej. Strażnicy doprowadzili go pod wskazany adres jednak okazało się, że tam nie mieszka. Telefonem komórkowym mężczyzny skontaktowano się z jego rodziną. Okazało się, że faktycznie mieszka na ul. Dworcowej, ale w Lotyniu. Mężczyzna został przekazany rodzinie, która przyjechała po niego.

31.12.2016 około godziny 0:30 patrol straży miejskiej został wezwany do mężczyzny leżącego na ul. Kochanowskiego. Po przybyciu na miejsce patrol zastał mężczyznę upojonego alkoholem leżącego na chodniku. Mężczyzna ten został przewieziony do miejsca zamieszkania.

31.12.2016 około godziny 2:35 operator kamer monitoringu miejskiego zauważył na ul: Bartoszewskiego grupę osób, z których jedna niosła separator drogowy skradziony z budowy na Placu Wolności. Interwencję podjęła policja.

31.12.2016 około godziny 9:40 strażnicy podczas patrolowania ul: Ordona ujawnili zapadniętą kostkę brukową w jedni bezpośrednio przy krawężniku. 

W związku z tym, że dziura stwarzała zagrożenie bezpieczeństwa została oznakowana i tymczasowo zabezpieczona. O powyższym fakcie powiadomiono odpowiednie służby.

1.01.2017 około godziny 6:15 strażnicy zostali wezwani na interwencję do mężczyzny, który leżał na jezdni ul. Wodociągowej. Po przyjeździe strażników okazało się, że mężczyzna faktycznie leży na środku jezdni utrudniając ruch. Był to upojony alkoholem osiemnastolatek. Mężczyzna został przewieziony do miejsca zamieszkania i przekazany ojcu.

Tylko w ostatnim tygodniu strażnicy założyli 12 blokad na koła nieprawidłowo parkujących samochodów.


Mówił, że mieszka na Dworcowej. Zapomniał tylko, w jakiej miejscowości komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com