:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C rozproszone chmury

Mroczna wieża

Film fantasy w szczecineckim kinie w dniach 8 – 11 września godz.20:00 (2D, napisy) i 14 września godz.20:00 (2D, napisy).

„Dawno, dawno temu wszystko było Discordią, z której powstały Promienie, mocne, krzyżujące się w jednym punkcie" – czytamy w powieści Kinga. To właśnie na przecięciu promieni znajduje się Mroczna Wieża. Cykl „The Dark Tower" to historia Rolanda Deschaina, ostatniego żyjącego członka bractwa „rewolwerowców", który próbuje dostać się do tytułowej Mrocznej Wieży; miejsca będącego centrum wszystkich światów. Długa droga do tego mitycznego miejsca okupiona jest stratą, nadludzkim wysiłkiem i cierpieniem. We wszystkich działaniach Roland posługuje się „Drogą Elda", kodeksem honorowym, który określa całe jego życie. Tymczasem świat rozpada się, mieszają się czasoprzestrzenie, światy równoległe. Podróż Rolanda ma tylko jeden cel – ocalić świat przed samozagładą.

mroczna wieża fantasy kino szczecinek - komentarze opinie

  • gość 2017-09-08 14:42:43

    Przeczytałam "Mroczną Wieżę" - nie tak opisano głównego bohatera - "zimne, niebieskie oczy Rolanda" to mantra tego dzieła. Powtarzana w każdym rozdziale każdego tomu. Wciąż mam dylemat czy pójść na ten film. Nie rozumiem jak King mógł do tego dopuścić!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się