:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Muzyczna do budowlanki, PKS, sprawozdanie SAPiK, rozliczanie dotacji

Powiat, Muzyczna budowlanki sprawozdanie SAPiK rozliczanie dotacji - zdjęcie, fotografia

Przedświąteczne posiedzenie zdominowały sprawy edukacyjne oraz te związane z gospodarowaniem nieruchomościami - informuje rzecznik prasowy starosty, Piotr Rozmus.

Wczoraj (13.04) Zarząd Powiatu Szczecineckiego spotkał się na przedświątecznym posiedzeniu. Podczas obrad nie mogło zabraknąć tematów związanych z procesem zbycia udziałów Powiatu Szczecineckiego w spółce  PKS Szczecinek, i to one zostały omówione w pierwszej kolejności. Zdecydowano m.in. o uzupełnieniu memorandum informacyjnego, co może być podstawą do przygotowania lepszej oferty. Warto przypomnieć, iż na wykupienie rzeczonych dokumentów zdecydowały się dwa podmioty. Niezależnie od trwających zabiegów prywatyzacyjnych wciąż prowadzone są prace nad planem naprawczym dla szczecineckiego przewoźnika. 

W punkcie poświęconym edukacji członkowie Zarządu zapoznali się m.in. z:  rocznym rozliczeniem dotacji przekazanych szkołom i placówkom niepublicznym w 2016 roku, informacją o wykorzystaniu środków przyznanych na dofinansowanie doskonalenia zawodowego nauczycieli w roku 2016 oraz sprawozdaniem Samorządowej Agencji Promocji i Kultury z realizacji zadań publicznych Powiatu Szczecineckiego w zakresie kultury i promocji w roku 2016.

Wśród wielu spraw związanych z gospodarką nieruchomościami Zarząd m.in. przychylił się do wniosku dyrektora Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Oskara Kolberga w Szczecinku , o użyczenie obiektu przy ulicy Artyleryjskiej na czas trwania prac remontowych. Uczniowie Szkoły Muzycznej edukować się będą w nowym miejscu od początku maja do końca sierpnia. Ponadto zapoznano się ze szczegółowym zestawieniem okresowych przeglądów budynków, budowli i urządzeń w jednostkach organizacyjnych Powiatu Szczecineckiego.

 

Muzyczna do budowlanki, PKS, sprawozdanie SAPiK, rozliczanie dotacji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com