:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Na drugą stronę najszybciej jest "na przełaj"

Interwencje, drugą stronę najszybciej przełaj

Ulica Wyszyńskiego, jedna z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Odcinek między skrzyżowaniem z ulicą A. Krajowej, które obsługuje sygnalizacja świetlna, a przejściem dla pieszych nieopodal skrzyżowania z ul. Rzemieślniczą. Na poboczach zatoczki parkingowe, przystanki autobusowe. Po obu stronach sklepy i spory ruch. Odległość między dwoma dostępnymi tu przejściami dla pieszych to około 100 metrów. I to akurat wystarczy, żeby zamiast korzystać z bezpiecznego przejścia po pasach, przebiegać na drugą stronę między gęsto sunącymi tamtędy samochodami. Wiek nie ma tu znaczenia: robią to i dzieci i starsi mieszkańcy.

Nasze zdjęcia powstały w ciągu zaledwie 30 minut, w poniedziałek, 12.12 między godz. 13.00 a 13.30. Przez ten czas “na przełaj” przeszła, a właściwie przebiegła sobie dziewiątka mieszkańców. Ilu przechodzi w ten sposób w godzinach szczytu? Może powinna podliczyć to policja.

Średnia wysokość mandatu karnego, który jest nakładany na pieszego w Szczecinku, wynosi 50 zł.

Na drugą stronę najszybciej jest "na przełaj" [slideshow] from temat.szczecinecki on Vimeo.


Na drugą stronę najszybciej jest "na przełaj" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com