:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C bezchmurnie

Na Dzień Dziecka muszla koncertowa będzie gotowa

Muszla koncertowa w parku. Remont

Nareszcie! Po paru latach przerwy na scenę muszli koncertowej w Szczecinku znów ze spokojem mogą wrócić lokalne zespoły artystyczne, wokaliści, chóry, tancerze, instrumentaliści czy przedszkolaki.

Właśnie dobiega końca remont obiektu, którego kiepski stan techniczny do tej pory ograniczał możliwości szczecineckich artystów. Już wiadomo, że muszla koncertowa zostanie na nowo otwarta i udostępniona wszystkim chętnym w Międzynarodowym Dniu Dziecka.

Warto przypomnieć, że do tej pory przyczyną odwlekających się prac remontowych był brak odpowiednich środków finansowych w budżecie miasta. Naprawy wymagał głównie strop, przede wszystkim nad toaletami i przebieralnią, którego stare elementy już prosiły o wymianę. Na razie muszlę koncertową naprawiano doraźnie. Aż do tej pory.

- Remont stropów już się zakończył, a teraz jeszcze trwa naprawa takich drobnych ubytków, które naprawiamy sami – mówi nam Anna Mista, kierownik Wydziału Komunalnego Urzędu Miasta w Szczecinku. – Jeszcze malujemy, odświeżamy, ale kiedy to się skończy, to będzie już można różne imprezy w tym miejscu organizować. Chcemy, żeby wszystko było już zrobione na 1 czerwca.

muszla koncertowa, park w szczecinku, remont - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com