:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Na Orkiestrę - turniej piłkarski

piłka nożna, Orkiestrę turniej piłkarski - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 15 stycznia, w hali sportowej przy ulicy Jasnej odbył się piłkarski turniej z okazji 25. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W turnieju udział wzięło łącznie siedem drużyn: trzy z Akademii Piłkarskiej Szczecinek, dwie z Akademii Reissa ze Szczecinka i Błoni Barwice.

Większe zdjęcia tutaj

Młodzi zawodnicy i zawodniczki dawali z siebie wszystko, a bacznie oglądali i kibicowali im, z wysokości trybun i zza linii końcowej boiska, rodzice i opiekunowie. W tym dniu również, oprócz spotkań piłkarskich (jeden mecz trwał 10 minut - jedna połowa), mogliśmy zobaczyć pokazy akrobatyczne zawodniczek AKS Darzbór SP6. Zaprezentowała się między innymi utalentowana podopieczna Wioletty Szydlak i wychowanka klubu akrobatycznego Darzbór, Karolina Pietrzyk. Odbyła się oczywiście licytacja WOŚP. Kupić i tym samym wspomóc Orkiestrę, można było między innymi vouchery do kina, na obiad, pendrive, koszulki, słuchawki, kalendarze czy maskotki. Chętnych nie brakowało.

Podczas turnieju piłkarskiego wszyscy bawili się bardzo dobrze. I choć miejsc nie było, żaden zawodnik nie chciał odpuścić choćby jednej piłki. Byliśmy dzięki temu świadkami wielu ładnych akcji i bramek oraz emocjonujących spotkań.

- Myślę, że turniej piłkarski oraz pokazy akrobatyczne na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy były dobrym pomysłem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku - powiedział "Tematowi" trener AP, Krzysztof Kutrowski. - Zawodnicy i zawodniczki mogli zaprezentować swoim rodzicom i dziadkom zdobyte do tej pory sportowe umiejętności. Jako trener dziękuje swoim zawodnikom za dobrą postawę na boisku - dodał trener.

 

Patryk Witczuk

Pokazy akrobatyczne na piłkarskim turnieju WOŚP 2017 from temat.szczecinecki on Vimeo.

Na Orkiestrę - turniej piłkarski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com