:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Na przejściu przez tory jest ciemno

Od 25 września wiadukt łączący Szczecinek z Bugnem jest nieczynny. Ma to oczywiście związek z budową obwodnicy Szczecinka: Planowany termin zakończenia utrudnień ruchu to koniec listopada 2018. Na razie kierowcy muszą zadowolić się kiepskim objazdem rozpoczynającym się tuż za wiaduktem na krajowej "jedenastce", a piesi specjalnie przygotowanym przejściem przez tory, znajdującym się za Powiatowym Urzędem Pracy. Przejście jest zabezpieczone barierkami, tablicami ostrzegawczymi, ale… zupełnie nieoświetlone.

Ostatnia lampa od strony miasta znajduje się przy Urzędzie Pracy, kolejna zaś dopiero przy wodociągach.

  • Stoi tam jakaś stara lampa, ale nieczynna - mówi nam Czytelniczka. - Muszę tamtędy chodzić codziennie, dopytuję panów, którzy tam pracują, czy nie można tego oświetlić. Mówią, że albo że to od nich nie zależy, albo że jest przecięty kabel. Podobno mieli to załatwić w ciągu trzech tygodni...

Przejście jest oświetlone - twierdzi Temat Małgorzata Nowakowska z Eurovii, wykonawcy inwestycji. - Rzeczywiście, w piątek mieliśmy tam awarię oświetlenia, ale dziś jeszcze kierownik budowy sprawdzi, czy wszystko działa jak należy.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


obwodnica szczecinka tory przejście dla pieszych - komentarze opinie

  • gość 2017-11-13 15:00:49

    To przejście jest " rewelacyjne", jest tam ciemnio, ogromne kałuże, a piesi wychodzą wprost pod nadjeżdżające samochody, które zjeżdżają z górki. Nie oczekuje tam nikt schodów ruchomych , ale nie rozumiem też dlaczego pokonywanie tej trasy można porównać do pokonania trasy "Runmagedonu".

Dodajesz jako: Zaloguj się