:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C całkowite zachmurzenie

Na samochód z... płytą chodnikową i 199 innych interwencji

W ubiegłym tygodniu szczecineccy strażnicy miejscy podjęli 200 interwencji w stosunku do 188 osób. – 28 osób łamiących prawo zostało ukaranych mandatami, a w stosunku do 6 osób sporządzimy wnioski o ukaranie do Sądu Rejonowego w Szczecinku. Trzy zatrzymane osoby przekazaliśmy do dyspozycji policji – mówi „Tematowi” Komendant SM Grzegorz Grondys.
    W środę 23.10 przed godz. 5 wspólny patrol złożony ze strażnika miejskiego i policjanta podejmował interwencję w sprawie zgłoszenia dotyczącego usiłowania wejścia siłą do zaparkowanego samochodu przy ul. Koszalińskiej. Na miejscu zdarzenia patrol zatrzymał mężczyznę trzymającego w ręku płytę chodnikową, którą wcześniej wybił szybę w samochodzie oraz dokonał innych zniszczeń. „Rozbójnika” zatrzymano i osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.
    W piątek 25.10 strażnicy zabezpieczali miejsce, w którym spoczywał granat moździerzowy wykopany przez robotników przy ul. Polnej. Wybuchowe znalezisko zostało zabrane po południu przez saperów.
    - Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W okolicy cmentarza zostanie wprowadzana zmiana organizacji ruchu. Apelujemy do kierowców i do pieszych o szczególną rozwagę, zwracanie uwagi na oznakowanie ulic oraz na sygnały podawane przez kierujących ruchem drogowym – mówi komendant Grondys. (sw)


Na samochód z... płytą chodnikową i 199 innych interwencji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com