:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Na sto dni przed maturą w ZS nr 2

W piątkowy (12.01) wieczór, w “Domu Kolejarza” przy ulicy Sikorskiego w Szczecinku, odbyła się kolejna studniówka - tym razem Zespołu Szkół nr 2 im. Ks. Warcisława IV. Tego dnia, cała sala wypełniona była maturzystami w garniturach, sukienkach i czerwonych podwiązkach.

Tradycyjnie cała uroczystość rozpoczęła się zatańczeniem poloneza, po po którym uczniowie wznieśli toast lampką szampana i wręczyli kwiaty swoim wychowawcom. Upominek otrzymali również dyrektorzy szkoły: Robert Jasek, Marcin Taraska i Małgorzata Zdanowicz.
- Niech będzie to zabawa do białego rana, ze szczerymi uśmiechami, spędzona wspólnie z koleżankami, kolegami z klasy, z przyjaciółmi, ze swoimi wychowawcami i nauczycielami i wszystkimi pracownikami, którzy razem z wami tworzą ZS nr 2 im. Ks. Warcisława IV. Życzę wszystkim jak najlepszej zabawy i jak najlepszych wrażeń i wspomnień z tego dzisiejszego wieczoru - powiedział, otwierając studniówkę dyrektor szkoły Robert Jasek.
Później przyszedł czas na szaloną zabawę do białego rana. Imprezę prowadził zespół Małe Band.
Studniówka jednak nie mogłaby nazywać się studniówką, gdyby zabrakło na niej części artystycznej - każda klasa standardowo przygotowała swoją “scenkę”, którą następnie prezentowała zebranym gościom i gronu pedagogicznemu. Uczniowie składali także podziękowania swoim wychowawcom za cztery wspólnie spędzone lata oraz rodzicom, którzy także obecni byli na imprezie.
- Do matur pozostało sto dni. Teraz jeszcze jest okazja, by dobrze się bawić i w jakiś sposób odpocząć od szkolnych obowiązków - usłyszeliśmy od zadowolonych maturzystów. - Jest świetnie, a będzie jeszcze lepiej. Wszystko dziś jest rewelacyjne - mówili.
W tym roku szkolnym, w ZS nr 2, są trzy klasy maturalne: technik żywienia (wychowawca Agnieszka Wojciechowska), technik hotelarz-logistyk (wych. Sylwia Zelmanowska) i technik usług fryzjerskich-technik handlowiec (wych. Alina Mazur).

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


zs2 warcisław szczecinek dom kolejarza studniówka 2018 matury - komentarze opinie

  • gość 2018-01-13 14:55:16

    Studniówka w mechanie odbędzie się jak kosmonauta ze szczecinka wyląduje na Marsie.

Dodajesz jako: Zaloguj się