:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C rozproszone chmury

Na tej imprezie połowa wyglądała tak samo

Od czterech lat w sierpniu Samorządowa Agencja Promocji i Kultury organizuje Powiatowy Dzień Bliźniaka. Tak było również w tym roku. W czwartek, 10 sierpnia w ogrodzie przy ul. Kilińskiego dla bliźniaczych mieszkańców powiatu zorganizowano popołudniową zabawę. Frekwencja nie była zbyt duża, w imprezie wzięli udział głównie mieszkańcy Szczecinka, jak i przyjezdni goście, ale humory dopisały.


Tradycyjnie już na najmłodszych czekały piknikowe atrakcje. Były dmuchane zamki, trampoliny, gra w kręgle czy mydlane bańki. Oprócz tego uczestnicy Dnia Bliźniaka mieli do dyspozycji kącik plastyczny, mogli przyozdobić specjalnymi farbami swoją buzię, jak również poczęstować się watą cukrową lub zdrowymi, owocowymi smakołykami. Na przybyłych bliźniaków, ale nie tylko czekały liczne konkurencje i konkursy. 
Przypomnijmy. Pomysłodawczynią imprezy była kilka lat temu Bogusława Zastawna, pracująca w SAPiK-u mama dwóch chłopców – bliźniaków. Założeniem imprezy było to, by mieszkające na ternie bliźniaki mogły się wzajemnie poznać, a rodzice wymieniać doświadczenia w niełatwej opiece nad bliźniaczymi charakterami. 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


dzień bliźniaka sapik zabawa - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-08-12 05:52:35

    Coś świtka idioty i jego brata konfidenta nie widać

Dodajesz jako: Zaloguj się