:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C bezchmurnie

Najlepsi polscy tancerze spotkają się w Szczecinku!

Kiedy: 2018-02-24 , godzina: 14:30 | Gdzie: Hala sportowa, ul. Wiatraczna

  • Fotka nr 0 z 1

W weekend, 24-25 lutego, w Szczecinku odbędą się Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w Tańcach Latynoamerykańskich.

Do naszego miasta na dwudniową imprezę, która miejsce będzie miała w hali sportowej OSiR przy ulicy Wiatracznej, przyjadą najlepsi polscy tancerze, zaś ich zmagania oceniane będą przez międzynarodowy panel sędziowski (arbitrzy z Włoch, Ukrainy, Danii, Finlandii, Łotwy, Macedonii i Polski).

Pary z całej Polski wystartują  w 7 kategoriach. Najpierw w sobotę, 24.02, o godzinie 13:00, odbędzie się próba parkietu, o 14:30 rozpoczną się zawody, zakończenie planowane jest na godz. 21:30. Tego dnia, zaprezentują swoje umiejętności tancerze w kategoriach: młodzież (⅛) i dorośli (⅛). W bloku wieczornym odbędą się dodatkowo zmagania młodzieży (½), dorosłych (¼) i seniorów (finał).

W niedzielę (25.02), zawody także odbędą się o godz. 14:30. Na parkiecie zobaczymy tancerzy w kategoriach junior starszy (⅛), młodzież starsza (¼) i seniorzy (2 finały).
Łącznie w Szczecinku pojawią się 124 pary.

Drugiego dnia, nieco wcześniej (pierwszy blok o godz. 11:30, drugi blok - 15:00), odbędzie się Turniej Towarzyszący o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok. Zawody odbędą się w dwóch kategoriach: Turniej Wojewódzki i Turniej Ogólnopolski.
Zaprezentuje się łącznie 25 par.

Mistrzowie i Wicemistrzowie Polski FTS otrzymają medale, puchary, dyplomy i upominki,
pozostałe pary finałowe otrzymają dyplomy i upominki, zaś dla wszystkich wręczone będą dyplomy uczestnictwa.

Bilety na trybuny w cenie 30 zł do nabycia u organizatorów.
Mistrzostwa organizują Federacja Tańca Sportowego (FTS), Zachodniopomorski Związek Tańca Sportowego (ZZTS), Samorządowa Agencja Promocji i Kultury w Szczecinku i Klub Tańca Towarzyskiego  AIDA Szczecinek.
 

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


taniec mistrzostwa polski szczecinek - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się