:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C lekki deszcz

Najmłodsze siatkarki grały w Połczynie Zdroju

19 i 20 października najmłodsze adeptki siatkówki Gryfa Szczecinek rocznik 2002 i 2003 wzięły udział w V Ogólnopolskim Turnieju w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna. W turnieju wzięło udział ok. 300 zawodniczek, które grały w trzech kategoriach: singli, trójek i czwórek. Znakomicie spisała się najmłodsza z zawodniczek Gryfa , Daria Dunaj, która zwyciężyła w singlu w gronie aż 79 zawodniczek.

- Jest to ogromnym sukcesem tej młodziutkiej siatkarki, która w ubiegłym roku uplasowała się na pozycji 32- powiedziałą Tematowi trenerka Dorota Gutowska. 

W rywalizacji trójek, na 28 startujących drużyn, zespoły z Gryfa uplasowały się na: 7 miejscu- Zuzia Kadej, Wiktoria Sałasińska, Agata Rybińska; na 14 miejscu- Paulina Tośko, Agnieszka Rybińska, Kaja Leśniewska; na 24 miejscu- Patrycja Wojtukiewicz, Magda Adamczyk, Emilia Sołowicz.

- Jestem zadowolona z wyniku dziewczyn chociaż myślę, że stać je na więcej. Jednak brak ogrania ma duże znaczenie, dlatego też zwiększymy liczbę występów w turniejach mini siatkówki w naszym województwie i nie tylko - powiedziała Dorota Gutowska. - Najbliższy turniej będziemy rozgrywać w listopadzie w Wałczu. Następne turnieje odbędą się w Pile, Murowanej Goślinie, Złotowie i Szczecinie. Jestem pewna że rywalizacja z zespołami prezentującymi wysoki poziom zagwarantuje podniesienie umiejętności u naszych zawodniczek, co później zaowocuje tylko i wyłącznie sukcesami. (zp)

Foto: Dorota Gutowska.

 

 

 

Najmłodsze siatkarki grały w Połczynie Zdroju komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com