:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Największa na świecie lekcja WF z zawodnikami z Barwic

Jak nas informuje Grzegorz Tomaszewicz, trener MGLKS Błonie Barwice, 23 listopada na Torwarze w Warszawie odbyła się największa lekcja w-fu zorganizowana przez Fundację Akademia Sportu Artura Siódmiaka. Wzięło w niej udział blisko 5 000 osób, czym wpisała się do rekordów księgi Guinnessa. Obecni byli również zawodnicy i trenerzy klubu Błonie Barwice. - Była to wielka przygoda dla młodych adeptów piłki nożnej - relacjonuje trener. -Spróbowali swoich sił w piłce ręcznej, spotkali gwiazdy ze świata sportu, m.in. Monikę Pyrek, Otylię Jędrzejczak, Milenę Radecką, Maję Włoszczowską, Piotra Małachowskiego, Marka Kolbowicza czy też organizatora Artura Siódmiaka. Była okazja do rozmów, autografy, a także masa dodatkowych atrakcji: symulatory deski tricboardowej, dmuchańce ze ścianą do celności i wiele innych.

   Niewątpliwie ogromne wrażenie sprawiła sama lekcja i poprowadzone przez trenerów ćwiczenia. Zawodnicy zmęczeni, ale z szerokimi uśmiechami schodzili z parkietu.

   Po zakończeniu zmagań na Torwarze obowiązkowo wszyscy udali się zwiedzić Stadion Narodowy oraz do McDonalda.

   Wyjazd możliwy był dzięki wsparciu sponsorów: Fundacji Akademia Sportu Artura Siódmiaka, Zastępcy Burmistrza Barwic Piotra Sadury, Fundacji Juchowo Farm, Zakładu Usług Leśnych Jakuba Michałowskiego oraz Biura Rachunkowego Pełny Portfel ze Szczecinka.

   Organizatorem wydarzenia była Fundacja Akademia Sportu Artura Siódmiaka. Aktywnie wspierali: wiceminister sportu p. Jan Widera, Dyrektor COS p. Cezary Jurkiewicz, zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo p. Grzegorz Kuca oraz wiceprezes zarządu PGE ds. finansowych p. Emil Wójtowicz.

 

Foto: Fundacja Akademia Sportu, Marcin Noga,

Tekst: Grzegorz Tomaszewicz


Największa na świecie lekcja WF z zawodnikami z Barwic komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com