:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Narkotykowa para pod dozorem policji

Szczecineccy policjanci zatrzymali 20-letnią kobietę i 23-letniego mężczyznę, u których podczas przeszukania zabezpieczono znaczną ilość narkotyków. Mieszkańcom powiatu szczecineckiego grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora wobec zatrzymanych zastosowano dozór policji.
    - Działania policjantów, doprowadziły do zatrzymania 23-letniego mieszkańca gminy Szczecinek wraz z konkubiną, którzy w swoich mieszkaniach posiadali narkotyki - mówi sierż. sztab. Anna Matys, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku.
    - Podczas przeszukania u 23-latka na strychu mundurowi zabezpieczyli trzy rośliny konopi wraz z zerwanym już suszem roślinnym, który znajdował się w plastikowym worku. Jak się okazało marihuana pochodziła z własnej hodowli, którą kilka dni wcześniej zlikwidował młody mężczyzna. W sumie u mężczyzny zabezpieczono 650 gramów marihuany. Młoda kobieta dobrowolnie oddała schowane w biurku narkotyki. Policjanci zabezpieczyli u niej prawie 17 gramów marihuany oraz niewielkie ilości amfetaminy i haszyszu. Decyzją prokuratora wobec zatrzymanych zastosowano dozór policji. (sw)

Foto: KPP Szczecinek

Narkotykowa para pod dozorem policji komentarze opinie

  • klakier266266 - niezalogowany 2013-10-18 14:14:16

    dozory daje, chyba więzienia są przepełnione.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com