:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -3°C pochmurno z przejaśnieniami

Nasi pinpongiści udanie w Chojnicach

tenis stołowy, pinpongiści udanie Chojnicach - zdjęcie, fotografia

W minioną sobotę rozegrany został XVI Grand Prix Ziemi Chojnickiej w Tenisie Stołowym.  Zawody rozgrywane były systemem rosyjskim, do dwóch przegranych. W turnieju wystartowało kilkudziesięciu zawodników z różnych miejscowości. Byli to zawodnicy na co dzień grający w drugich i trzecich ligach, więc poziom tych zawodów stał na wysokim poziomie. Szczecineccy zawodnicy wykazali się dużym kunsztem, jeżeli chodzi o grę celuloidową piłeczką i zajęli czołowe miejsca w kilku kategoriach. 

W kategorii kobiet bezkonkurencyjna okazała się zawodniczka z klubu KS "Wielim" Szczecinek Sylwia Purlis, która w finale ograła Beatę Bukolt grającą w klubie "Krajna" Sępólno Krajeńskie. Dużą niespodzianką było zajęcie trzeciego miejsca przez młodą zawodniczkę z klubu KS "Wielim" Szczecinek, Agate Chrapkowską. Jeżeli chodzi o panów, w kategorii do 40 lat wygrał Adrian Dutkiewicz z klubu Luks Straszyn, drugie miejsce zajął Jacek Siluta - klub KS Półczno. Trzecie miejsce Michał Brieger, zawodnik grający w UKS "Ósemka" Chojnice, jednocześnie sędzia główny tego turnieju. Miejsce 9-12 - Patryk Lewandowski KS "Wielim" Szczecinek. I kategoria 40 plus - pierwsze miejsce Mariusz Radziński KS "Wielim" Szczecinek, drugie miejsce Stanisław Deneszewski - KS "Wielim" Szczecinek. Obaj zawodnicy bardzo doświadczeni, więc finał był dosyć widowiskowy. Trzecie miejsce zajął Arkadiusz Domachowski - UKS "Ósemka" Chojnice. 

Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni pucharami, a zdobywcy drugich i trzecich miejsc medalami. Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. 


Nasi pinpongiści udanie w Chojnicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com