:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C rozproszone chmury

Nasze szkoły w rankingu ogólnopolskim. Dwa licea i trzy technika

Aktualności, Nasze szkoły rankingu ogólnopolskim licea technika - zdjęcie, fotografia

Portal perspektywy.pl opublikował prestiżowy, najnowszy Ogólnopolski Ranking Liceów Ogólnokształcących 2017 i Ogólnopolski Ranking Techników Zawodowych 2017. Na pierwszym miejscu jeśli chodzi o najlepsze licea w Polsce uplasowało się XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie. Z kolei jeśli chodzi o technika, to listę najlepszych otwiera Technikum Elektroniczne w ZSE im. WP w Bydgoszczy. 

A jak poszło szczecineckim szkołom? W prestiżowym zestawieniu „Perspektyw”, dotyczącym najlepszych ogólniaków i techników roku znalazło się kilka szkół ze Szczecinka. To dwa licea i trzy technika. Wśród najlepszych liceów najwyższej listy widnieje Prywatne LO. Szkoła zajęła 187 miejsce w rankingu ogólnopolskim i 5 miejsce w województwie. W rankingu jest też uwzględnione I LO im. Ks. Elżbiety. Szkoła zajęła dalekie miejsce w zestawieniu ogólnopolskim (poza zbiorem 500 najlepszych szkół), za to w województwie jest 14.

Jeśli chodzi o technika, to „Perspektywy” zauważyły Technikum Zawodowe nr 1 w ZS nr 1 im. KEN w Szczecinku. Szkoła zajęła 272 miejsce w zestawieniu ogólnopolskim i 9 miejsce w województwie. Autorzy rankingu dostrzegli też Technikum Zawodowe nr 5 w ZS nr 6 im. Stanisława Staszica. Placówka uplasowała się poza zbiorem 300 najlepszych szkół technicznych, w województwie zachodniopomorskim jest natomiast 44. W zestawieniu swój udział ma też Technikum Zawodowe nr 4 w ZS nr 5. Szkoła także nie „załapała się” do grona 300 najlepszych, a w województwie jest 49. 

 

Zdjęcie: plogim.fnp.pl

Nasze szkoły w rankingu ogólnopolskim. Dwa licea i trzy technika komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com