:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C rozproszone chmury

Netto w Szczecinku już prawie po remoncie. Otwarcie za kilka dni

 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4

Jeden z pierwszych marketów w Szczecinku, czyli otwarta w roku 1997 placówka duńskiej sieci Netto, już w czwartek, 20 lipca, otworzy wyremontowany i rozbudowany sklep przy ulicy Wyszyńskiego.

Sklep w Szczecinku zamknięto na początku maja i zajęto się prawdziwym remontem kapitalnym.

Wiadomo już, jak będzie wyglądał sklep po remoncie. Na pewno powiększy się sala sprzedażowa, która będzie miała teraz powierzchnię ok. 770 m kw. To nie jednak jedyna nowość. W szczecineckim Netto, pojawi się także piekarnia i kiosk, znane z innych sklepów wyspy warzywno - owocowe, całkiem nowe wyposażenia. Zmianie ulegnie również plan sklepu, będzie nowy układ kategorii produktów.

Po wejściu do środka, czekają na klientów nowe, wspomniane wcześniej, stoiska: z mięsem i kiosk z prasą, w pobliżu będzie również piekarnia. Pojawi się tak zwana półka zdrowia, Sport&Active, Jarmark Netto (oferta tygodnia), hity miesiąca.

Wielkie otwarcie po 2,5 miesięcznym remoncie, w następny czwartek, punktualnie o godzinie 8:00. Przewidziane są atrakcje i niespodzianki.

W załącznikach poniżej znajdziecie Państwo nowy rozkład sklepu oraz obowiązującą od dnia otwarcia gazetkę z promocjami.

Opr: Patryk Witczuk

 netto szczecinek otwarcie remont - komentarze opinie

 • gość 2017-07-13 19:30:33

  co tam się będzie działo, jak w normalnym dniu jest Meksyk....

 • gość 2017-07-13 23:09:12

  a palmy będą?;)

 • Gość - niezalogowany 2017-07-14 18:54:50

  Wszystkie te złodziejki z obsługi powinni wymienić!!!

 • gość 2017-07-17 07:55:47

  Jestem ciekaw czy trawniki rozjeżdżone przez ciężarówki i dźwig od strony ulicy też po sobie poprawią bo jak na razie nikogo zbytnio to nie interesuje.

Dodajesz jako: Zaloguj się