:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Nie próbujcie jechać przez wiadukt na Bugno. Zamknięty na minimum rok

Wiadukt, znajdujący się w ciągu ul. Koszalińskiej i Bugno, przebiegający nad torami kolejowymi przy Urzędzie Pracy, został zamknięty! Oznacza to, że niedługo rozpoczną się w tym miejscu prace rozbiórkowe.

Zburzenie wiaduktu, tak jak wielokrotnie informowaliśmy, wiąże się z budową nowej obwodnicy Szczecinka. 
Jak poinformowała wcześniej firma Eurovia Polska SA, która jest wykonawcą inwestycji drogowej, w związku z koniecznością przebudowy wiaduktu, dojazd do ul. Bugno od drogi krajowej nr 11 będzie możliwy drogą wewnętrzną ul. Koszalińską. Objazd będzie się rozpoczynał od strony Koszalina przed wiaduktem w ciągu DK 11. 
Planowany termin zakończenia utrudnień w ruchu nastąpi za rok - 30.11.2018r.
 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


wiadukt bugno obwodnica remont zamknięty - komentarze opinie

  • gość 2017-09-25 12:58:46

    A trasa zastępcza przygotowana na obciążenie ruchem wszystkich aut, czy po pierwszej większej ulewie znowu będzie bagnista miazga?

  • gość 2017-09-25 21:48:10

    Piękne korki będą się tworzyć na wjazdówce z Bugna. Dziś widziałem ze 40 samochodów czekających na wyjazd. Było to przed 14, czyli jeszcze przed końcem 1 zmiany.

Dodajesz jako: Zaloguj się